Онлайн Ігри

вгадувати приховані об'єкти

Гра Різні

вгадувати приховані об'єкти

вгадувати приховані об\'єкти Рейтинг: 3/10

Гра вгадувати приховані об'єкти

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра має багато фотографій різних предметів. Чи зможете ви здогадатися, що вони до часу вичерпаються? Удачи! У вас є 62 секунд, щоб вгадати, який об'єкт ховається за вікном. Розмите зображення стає видимим, щоб зробити його легше вгадати об'єкт. Мета полягає в тому, щоб написати англійською мовою назва об'єкта на зображенні. Ви повинні натиснути на іконку уявити, щоб побачити, якщо ви праві. Ця гра ідеально підходить для тих, хто хоче практикувати англійську словник.

разів грав

Ця гра була зіграна 17134 раз онлайн. рейтинг 1274 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 1152 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 17134 разів
вгадувати приховані об'єкти

Гра вгадати приховані зображення, на цей раз ця гра приносить нам різні картини предметів і місць. Картина починає приховані серії бузку коробки, які буде припинено, як спливає час. Ви повинні бути швидкими, і спробувати вгадати, який об'єкт ховається в коробці. Ви повинні будете написати ім'я об'єктів англійською мовою, які допоможуть нам вивчити цю мову. Коли час закінчується, з'являється правильна назва об'єкта.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою вгадувати приховані об'єкти для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різні спалах, яка називається вгадувати приховані об'єкти. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою вгадувати приховані об'єкти і це пов'язано з Різні. Наша нова гра вгадувати приховані об'єкти є однією з кращих Різні ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різні, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

вгадувати приховані об\'єкти
НАЗАД

Різні найпопулярніші ігри

Фрукти Слоти ГРАТИ ►

Фрукти Слоти

5
5 з 10 - 21558 голосів
Зіграли
142425
разів

Фрукти Слоти це забавно і вживання фруктів тематичні ігри Ігровий автомат з 3 режим ...

Питання та відповіді ГРАТИ ►

Питання та відповіді

5
5 з 10 - 31890 голосів
Зіграли
128012
разів

Питань, і в цій грі, людина буде робити вам 5 простих питань, і ваша відповідь має бути п ...