Онлайн Ігри

вгадати об'єкт

Гра Різні

вгадати об'єкт

вгадати об\'єкт Рейтинг: 5/10

Гра вгадати об'єкт

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра про вгадати об'єкт, який з'явиться після квадратів. Щоб отримати ключі і наблизитися до правильної відповіді, ви можете попросити ключові слова за допомогою самостійно визначити тип об'єкта. Ви повинні поспішати, щоб вгадати його, тому що час закінчується, коли всі квадрати зникають. Ви повинні спробувати написати швидко питання, які ви хочете задати для гри вам деякі корисні запитати. Це дуже проста гра, що ви можете отримувати задоволення на деякий час. Ви також можете битися зі своїми друзями, щоб побачити, хто дізнається першим. Ви повинні написати відповіді англійською мовою.

разів грав

Ця гра була зіграна 14512 раз онлайн. рейтинг 1492 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 624 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 14512 разів
вгадати об'єкт

У цьому типі навичок гри міксу, гостроти зору, англійського словника і швидкості, набравши на клавіатурі. Всі ці фактори впливають відповісти якомога швидше загадки, поставлений в цій грі. Вам знадобиться отримав великий словниковий запас англійською мовою, щоб визнати різні об'єкти, які приховані за квадратів. Ці типи флеш-ігри далеко популярним в 90-ті роки, коли він почав розвиватися аматорських прості ігри.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою вгадати об'єкт для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різні спалах, яка називається вгадати об'єкт. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою вгадати об'єкт і це пов'язано з Різні. Наша нова гра вгадати об'єкт є однією з кращих Різні ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різні, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

вгадати об\'єкт
НАЗАД

Різні найпопулярніші ігри

Фрукти Слоти ГРАТИ ►

Фрукти Слоти

5
5 з 10 - 21558 голосів
Зіграли
142426
разів

Фрукти Слоти це забавно і вживання фруктів тематичні ігри Ігровий автомат з 3 режим ...

Питання та відповіді ГРАТИ ►

Питання та відповіді

5
5 з 10 - 31890 голосів
Зіграли
128013
разів

Питань, і в цій грі, людина буде робити вам 5 простих питань, і ваша відповідь має бути п ...