Онлайн Ігри

Хто сказав, що фразу?

Гра Різні

Хто сказав, що фразу?

Хто сказав, що фразу? Рейтинг: 5/10

Гра Хто сказав, що фразу?

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Гра, в якій ви повинні визначити фразу, яка була зроблена відомим Меган Фокс і Майк Тайсон. З'являється фраза, яку сказав один з них, і ви повинні вгадати, хто сказав цю фразу. Коли ви думаєте, ви знаєте, хто є автором слів з ​​клацанням миші на обличчі людини. Якщо ви праві, ви будете заробляти очки, якщо ви не не дасть вам окуляри. Ви повинні спробувати встановити автора кожної пропозиції. Спробуйте вгадати, яка з двох знаменитостей вимовив ці слова, грав на відрахування. Два американських знаменитостей, які ніколи не говорив фрази, які стали відомі цікаві або нісенітниця.

разів грав

Ця гра була зіграна 11112 раз онлайн. рейтинг 2055 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 186 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11112 разів
Хто сказав, що фразу?

Меган Фокс і Майк Тайсон сказав протягом всієї своєї кар'єри багато фраз, які стали відомі потім. Іноді люди говорять речі, не замислюючись і зробив ці слова відомий тим, що нерозумно. Вірніше, ми говоримо те, що допомагає багатьом людям і служить натхненням. Тут ви повинні визначити фрази, які ми пропонуємо. Цитати англійською мовою. Дайте подумати зміст слів, щоб спробувати з'ясувати, автором слів. Два дуже добре відомі у своїх професійних областях, але і стали дуже популярні і що вони говорять дуже впливова.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Хто сказав, що фразу? для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різні спалах, яка називається Хто сказав, що фразу?. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Хто сказав, що фразу? і це пов'язано з Різні. Наша нова гра Хто сказав, що фразу? є однією з кращих Різні ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різні, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Хто сказав, що фразу?
НАЗАД

Різні найпопулярніші ігри

Фрукти Слоти ГРАТИ ►

Фрукти Слоти

5
5 з 10 - 21558 голосів
Зіграли
142076
разів

Фрукти Слоти це забавно і вживання фруктів тематичні ігри Ігровий автомат з 3 режим ...

Питання та відповіді ГРАТИ ►

Питання та відповіді

5
5 з 10 - 31890 голосів
Зіграли
127693
разів

Питань, і в цій грі, людина буде робити вам 5 простих питань, і ваша відповідь має бути п ...