Онлайн Ігри

Мартініка пляж Пейзаж

Гра География

Мартініка пляж Пейзаж

Мартініка пляж Пейзаж Рейтинг: 5/10

Гра Мартініка пляж Пейзаж

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мартініка є острів в Карибському морі. Цей острів є територією Франції та Європейського союзу. Це картина пляж на острові, з його білий пісок, синє море і зелень пальм. Ви повинні помістити кожну частину зображення в потрібному місці, щоб відновити повний образ. Мета гри полягає в тому, що образ був розділений на безліч частин назад в повному обсязі. Це складна головоломка, яка має багато частин. Хоча у вас є, щоб допомогти вам у будь-який час ви можете бачити картину в цілому необхідно продовжити. Це весело і захоплююча гра.

разів грав

Ця гра була зіграна 12247 раз онлайн. рейтинг 1690 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 670 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12247 разів
Мартініка пляж Пейзаж

У цій грі ви повинні зробити пазл Мартініка пляж, розташований в Карибському морі. Вам потрібно буде натиснути, щоб вибрати шматок і якщо ви хочете, щоб перемістити вибрані частини вам доведеться перетягнути мишею. Пам'ятайте, що при з'єднанні двох частин, коригування відбувається автоматично. Цей острів має вулканічне походження, так як майже всі в регіоні. Це територія Франції, яка була визнана в якості частини країни, так що це не вважається колонією. Вона є частиною Європейського союзу. Острів був відкритий Христофором Колумбом, який дав своє ім'я. На цій території французької мови. Це рай для туристів, особливо французьких і канадських, у зв'язку з об'єкта з мовою.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Мартініка пляж Пейзаж для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру География спалах, яка називається Мартініка пляж Пейзаж. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Мартініка пляж Пейзаж і це пов'язано з География. Наша нова гра Мартініка пляж Пейзаж є однією з кращих География ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою География, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Мартініка пляж Пейзаж
НАЗАД

География найпопулярніші ігри

Знання географії ГРАТИ ►

Знання географії

6
6 з 10 - 11432 голосів
Зіграли
178923
разів

Чи знаєте ви, коли всі країни світу? Тому з цієї гри ви будете знати. Гра складається з ...

Столиць світу ГРАТИ ►

Столиць світу

6
6 з 10 - 9556 голосів
Зіграли
136608
разів

У цьому географія гри, ви повинні відповісти на питання, що комп\'ютер говорить вам. Вl ...

Знайти місто ГРАТИ ►

Знайти місто

6
6 з 10 - 6376 голосів
Зіграли
122127
разів

Як багато ви знаєте про Всесвітньому географію? У цій цікавої грі ви можете довести &# ...