Онлайн Ігри

Вгадайте, країн Південної Америки

Гра География

Вгадайте, країн Південної Америки

Вгадайте, країн Південної Америки Рейтинг: 5/10

Гра Вгадайте, країн Південної Америки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця безкоштовна онлайн гра є освітнім географічні загадки. Як тільки ви натиснете на старт, годинник почнуть цокати. Сірий квадрат буде мати назву країни в ньому, і вам доведеться натиснути мишею на площі континенту, в якому ви думаєте. Звичайно, карта не має імен. Як ви завершити країн, вони будуть заповнені кольором. Зелений означає, що ви взяли 1 спробує вгадати його, жовтий означає, що Ви прийняли дві спроби, помаранчевий означає трьох спроб, і червоний означає, що ви не змогли здогадатися. Чим менше часу ви берете на завершення головоломки, і чим більше країн, які заповнені з зеленим, тим краще ви будете знати, країн Південної Америки!

разів грав

Ця гра була зіграна 11719 раз онлайн. рейтинг 1947 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 190 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11719 разів
Вгадайте, країн Південної Америки

Південна Америка є континентом розташований в Західній півкулі (в основному в південній півкулі), з невеликою часткою в Північній півкулі. Він може також розглядатися як субконтинент Америці. Навколишнє його, Тихим океаном на заході і Атлантичним океаном на сході. Вона включає в себе тринадцять суверенних держав, які є Аргентина, Болівія, Бразилія, Чилі, Колумбія, Еквадор, Гаяна, Парагвай, Перу, Сурінам, Тринідад і Тобаго, Уругвай і Венесуела, а також зо два не суверенних держав, які є Французька Гвіана , зарубіжні регіоні Франції, і Фолклендські острови, Британські заморські території.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Вгадайте, країн Південної Америки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру География спалах, яка називається Вгадайте, країн Південної Америки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Вгадайте, країн Південної Америки і це пов'язано з География. Наша нова гра Вгадайте, країн Південної Америки є однією з кращих География ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою География, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Вгадайте, країн Південної Америки
НАЗАД

География найпопулярніші ігри

Знання географії ГРАТИ ►

Знання географії

6
6 з 10 - 11432 голосів
Зіграли
178922
разів

Чи знаєте ви, коли всі країни світу? Тому з цієї гри ви будете знати. Гра складається з ...

Столиць світу ГРАТИ ►

Столиць світу

6
6 з 10 - 9556 голосів
Зіграли
136608
разів

У цьому географія гри, ви повинні відповісти на питання, що комп\'ютер говорить вам. Вl ...

Знайти місто ГРАТИ ►

Знайти місто

6
6 з 10 - 6376 голосів
Зіграли
122125
разів

Як багато ви знаєте про Всесвітньому географію? У цій цікавої грі ви можете довести &# ...