Онлайн Ігри

Як стати принцесою

Гра Дівчинка

Як стати принцесою

Як стати принцесою Рейтинг: 5/10

Гра Як стати принцесою

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ніхто не знав, що бідна дівчина, яка живе на фермі насправді принцеса королівства. Це була принцесою зненацька, як у фільмі. Chibi плаття принцеси. За допомогою цієї гри ви можете вибрати те, що одяг надіти, щоб піти на фестиваль костюмів. Натисніть і перетягніть одягу та аксесуарів одягатися новою зіркою казки та оповідання. Ферми дівчина була таємниця, яка була від яких відмовилися батьки, яких вона не знала, що вони були царі, які хотіли покласти в безпечне місце. Тепер принцеса тут, і ви повинні зробити костюм принцеси для неї.

разів грав

Ця гра була зіграна 14205 раз онлайн. рейтинг 1393 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 406 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 14205 разів
Як стати принцесою

Топ Chibi принцесу. Ви можете вибрати одяг, яку вона може носити під час святкування фестивалю костюм. Перетягувати елементи на ній! Грати з дочкою нові королі, дівчина, яка до недавнього часу була всього лише бідний сирота, тепер принцеса королівства. Секрет, що ніхто не знав, це совок. Ви повинні зробити новий гардероб для дівчини, поклав хороший костюм, йти з все, починаючи від ювелірних виробів і бере на себе всі деталі. Це буде найбільш популярним і розпещений дівчата зі всієї країни, тому робити правильні речі і бути друзями назавжди. Весело робити швачка робота для королів, що робить ваша дочка виглядати красиво і одяг, який відповідає їх нової лінійки Королівська Високість королівства.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Як стати принцесою для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дівчинка спалах, яка називається Як стати принцесою. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Як стати принцесою і це пов'язано з Дівчинка. Наша нова гра Як стати принцесою є однією з кращих Дівчинка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дівчинка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Як стати принцесою
НАЗАД

Дівчинка найпопулярніші ігри