Онлайн Ігри

Скопіюйте костюм

Гра Дівчинка

Скопіюйте костюм

Скопіюйте костюм Рейтинг: 6/10

Гра Скопіюйте костюм

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви уявляєте мода коханця? Якщо ви любите моду і як люди одягаються, ми пропонуємо гру, в якій ви побачите персонажа з популярної колекції ляльок і ви повинні дивитися на весь одяг вона носить. Не тільки це, але в інший аксесуар моди, таких як сумки, взуття, шарфи, ювелірні вироби і т.д.. Ви побачите зображення моделі протягом декількох секунд і ви повинні робити одне точно сподобається. З часом ви побачите спальні зірки, весь одяг кидають всюди, і ви повинні поставити точно так само, як це було у вихідному зображенні.

разів грав

Ця гра була зіграна 14363 раз онлайн. рейтинг 1400 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 680 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 14363 разів
Скопіюйте костюм

Чи є у вас хороша пам'ять на інший одягу для дівчаток? Тепер ви побачите модель носити цілий набір, і ви повинні дивитися на кожного з елементів. Переглядати всі свої модні аксесуари шафа і пам'ятає кожну річ зі свого гардероба, ваше плаття, ваша сорочка, ваші сумки, взуття, ювелірні вироби та все інше. У вас є обмежений час, щоб запам'ятати всі костюми та аксесуари, то ви повинні знайти кожен з елементів серед всіх, які мають модель у своїй спальні. На ліжку, на стільцях або знайти зручний носити речі змішуються з іншими, які цього не зробите, ви повинні вибрати, який очей добре, зрештою, подивитися, як вона йде, і, як ви одягнені, щоб побачити, якщо вони здаються.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Скопіюйте костюм для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дівчинка спалах, яка називається Скопіюйте костюм. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Скопіюйте костюм і це пов'язано з Дівчинка. Наша нова гра Скопіюйте костюм є однією з кращих Дівчинка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дівчинка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Скопіюйте костюм
НАЗАД

Дівчинка найпопулярніші ігри