Онлайн Ігри

Хеллоуїн з шахів

Гра Хелловін

Хеллоуїн з шахів

Хеллоуїн з шахів Рейтинг: 6/10

Гра Хеллоуїн з шахів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це класична гра в шахи з абсолютно інший підхід. Плата кладовища і усі шахові фігури характерні Хеллоуїна злі істоти. Ви повинні відкритті могили, щоб побачити, які частини внизу. Вони можуть бути як Ваші, ваш супротивник. Ви повинні битися з монстрами і захищати ваші. Ви можете відкрити будь Могилі дошка, там немає порядку або місце для кожного гравця. Гра закінчується, коли ви усунули всі частини вашого опонента, якщо будете таблиці, або якщо будь-яка частина була видалена в 25 ходів.

разів грав

Ця гра була зіграна 21448 раз онлайн. рейтинг 966 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1208 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 21448 разів
Хеллоуїн з шахів

Оригінальна версія класичної стратегічної гри в шахи. Плата менше і частини приховані. Ви повинні піти розкриття кожної клітини, які знаходяться могили та хрести. Під кожній коробці вкладку, але не знаю, хто з гравців не те, що закладка може бути ваша або вашого опонента. Вкладки діяти проти чіпів, які мають навколо. Ви можете переміщати частини. Мета гри полягає в тому, щоб закінчити всі вашого опонента. Є монстри, нежить і привиди серед інших істот у вигляді стружки. Не бійтеся нічого, це весело і різних монстрів на Хеллоуїн.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Хеллоуїн з шахів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Хелловін спалах, яка називається Хеллоуїн з шахів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Хеллоуїн з шахів і це пов'язано з Хелловін. Наша нова гра Хеллоуїн з шахів є однією з кращих Хелловін ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Хелловін, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Хеллоуїн з шахів
НАЗАД

Хелловін найпопулярніші ігри

Череп порочний ГРАТИ ►

Череп порочний

5
5 з 10 - 7052 голосів
Зіграли
101102
разів

Тримайте черепа в повітря, натиснувши її та збору потужність ДБЖ. Інструкція: Викор ...

Хелловін: хованки ГРАТИ ►

Хелловін: хованки

4
4 з 10 - 5652 голосів
Зіграли
82192
разів

Міккі Маус сховав у листах самого відомого Хеллоуїн. Ви повинні знайти, які є однако&# ...