Онлайн Ігри

Хелловін: хованки

Гра Хелловін

Хелловін: хованки

Хелловін: хованки Рейтинг: 4/10

Гра Хелловін: хованки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Міккі Маус сховав у листах самого відомого Хеллоуїн. Ви повинні знайти, які є однаковими. Виберіть карту і знайти партнера ідентичні, натиснувши іншу фігуру, яка знаходиться на його стороні. Якщо ж матчі зображення, вони зникають. Якщо вони не роблять, пам'ятайте, що ви бачили і стукають! Для спеціальних плитки: привиди, очищає всі плитки в цьому рядку. Час, уповільнює годинник, тому натисніть швидко. оком, показує всі плитки на екрані. Ви повинні бути обережні, якщо рядок на дах втратите гри. Ця гра походить від Disney.co.uk ігор.

разів грав

Ця гра була зіграна 81943 раз онлайн. рейтинг 161 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 5652 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 81943 разів
Хелловін: хованки

Ви повинні знайти дві карти з тим же картина ззаду. Там ви знайдете найбільш типові боку Хеллоуїна, як примари, чорні кішки і привиди. Натисніть на зображення і той, який на його боці, вгору, вниз, праворуч або ліворуч. Ви побачите, що малюнок сховатися. Якщо вони однакові кресленні дві карти видаляються з екрану. Але якщо інший оборот, щоб розвернутися і повинні продовжувати пошуки. Час іде проти вас. Всякий раз, коли літери з'являються на екрані, і ви повинні зробити все зникне найближчим часом.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Хелловін: хованки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Хелловін спалах, яка називається Хелловін: хованки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Хелловін: хованки і це пов'язано з Хелловін. Наша нова гра Хелловін: хованки є однією з кращих Хелловін ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Хелловін, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Хелловін: хованки
НАЗАД

Хелловін найпопулярніші ігри

Череп порочний ГРАТИ ►

Череп порочний

5
5 з 10 - 7052 голосів
Зіграли
100867
разів

Тримайте черепа в повітря, натиснувши її та збору потужність ДБЖ. Інструкція: Викор ...

Полювання на відьом ГРАТИ ►

Полювання на відьом

5
5 з 10 - 4948 голосів
Зіграли
64303
разів

В обороні гра, де вам доведеться зупинити натовп від вбивств на відьом різних закли ...