Онлайн Ігри

Хелловін ПКК людина

Гра Хелловін

Хелловін ПКК людина

Хелловін ПКК людина Рейтинг: 5/10

Гра Хелловін ПКК людина

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Хеллоуїн версія класичної гри Pacman. Допомога цієї милою характер з'їсти всі вугри, але будьте обережні, щоб не досягають привидів! Темна версія, з деякими примари страшніше, тому що ми на Хеллоуїн. Ви повинні зробити наш друг з'їсти всі крапки, щоб подолати екрану. Там може не бути жодного. Привиди не може доторкнутися до нього або померти. Привиди будуть переслідувати його по всьому екрану, ви повинні бути швидше, ніж вони. Існує спеціальна фруктів, якщо ви їсте їх, ви можете переслідувати примари і з'їсти їх.

разів грав

Ця гра була зіграна 16451 раз онлайн. рейтинг 1230 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 914 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 16451 разів
Хелловін ПКК людина

Хеллоуїн гра, в якій Pacman, класична гра усього життя має більш темний версія, яка більш страхітливим. Мета гри завжди однаковий, ви повинні зробити їх з'їсти всі крапки. Очок ви повинні з'їсти все більш лабіринту. Ви повинні завершити весь лабіринт, щоб пройти гру. Ви повинні уникати примар, які будуть переслідувати його по всьому екрану. Якщо привид атакує ви мертві. Привиди можуть атакувати, якщо ви їсте фруктів спеціальних, які знаходяться в кутах.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Хелловін ПКК людина для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Хелловін спалах, яка називається Хелловін ПКК людина. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Хелловін ПКК людина і це пов'язано з Хелловін. Наша нова гра Хелловін ПКК людина є однією з кращих Хелловін ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Хелловін, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Хелловін ПКК людина
НАЗАД

Хелловін найпопулярніші ігри

Череп порочний ГРАТИ ►

Череп порочний

5
5 з 10 - 7052 голосів
Зіграли
100423
разів

Тримайте черепа в повітря, натиснувши її та збору потужність ДБЖ. Інструкція: Викор ...

Хелловін: хованки ГРАТИ ►

Хелловін: хованки

4
4 з 10 - 5652 голосів
Зіграли
81521
разів

Міккі Маус сховав у листах самого відомого Хеллоуїн. Ви повинні знайти, які є однако&# ...