Онлайн Ігри

Вершник без голови

Гра Хелловін

Вершник без голови

Вершник без голови Рейтинг: 5/10

Гра Вершник без голови

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Грайте з Вершника без голови, який скорочує головах людей, які знаходяться на дорозі в нічний час. Працювати на повній швидкості на коні встановлений при використанні меч, щоб скоротити всі керівники можливо. Ви вершник без голови! Обезголовити стільки людей, скільки ви можете. Це ідеальна гра для ночі Хеллоуїна! Легенда свідчить, що це вбивця, що працюють на дорогах їхав на чорному коні. Цей вершник без голови шукаєте для голови, щоб замінити його, так що я видалив глава всякий, хто дивиться у використанні. Ви повинні бігти, щоб зловити всіх людей, як ви можете і заробляти очки.

разів грав

Ця гра була зіграна 24281 раз онлайн. рейтинг 786 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 2358 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 24281 разів
Вершник без голови

У ніч на Хеллоуїн вершник без голови сягає обезголовити всіх людей можливо. У лісі вночі подорожує по дорозі і роздоріжжя з мечем у руці і вбиває всіх, хто може. Ви повинні грати, щоб рубати голови верхи на коні з мечем. Ви повинні перемістити мишу до коня вести людей працює. Натисніть, щоб скоротити глави мечем. Більш точні розріз дасть вам більше очок. Спробуйте обезголовити максимальну кількість жителів, щоб заробити більше очок.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Вершник без голови для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Хелловін спалах, яка називається Вершник без голови. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Вершник без голови і це пов'язано з Хелловін. Наша нова гра Вершник без голови є однією з кращих Хелловін ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Хелловін, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Вершник без голови
НАЗАД

Хелловін найпопулярніші ігри

Череп порочний ГРАТИ ►

Череп порочний

5
5 з 10 - 7052 голосів
Зіграли
100392
разів

Тримайте черепа в повітря, натиснувши її та збору потужність ДБЖ. Інструкція: Викор ...

Хелловін: хованки ГРАТИ ►

Хелловін: хованки

4
4 з 10 - 5652 голосів
Зіграли
81487
разів

Міккі Маус сховав у листах самого відомого Хеллоуїн. Ви повинні знайти, які є однако&# ...