Онлайн Ігри

візуальна швидкість

Гра Хелловін

візуальна швидкість

візуальна швидкість Рейтинг: 5/10

Гра візуальна швидкість

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Як картяр грі, де ви будете тестувати візуальний швидкість. Ви б бачили, як швидко продовжувати рухатися гарбуза, один з яких приховує цукерочку, і ви побачите, що це таке. Цукерки заховані усередині гарбуза, і всі вони повинні будуть переїхати і змінити становище. Ви повинні дивитися ретельно, щоб знайти той, з цукерками всередині, не роблячи помилку. Якщо ви не в 4 рази, ви втратите цю гру. Ви повинні бути дуже швидким, щоб не обманюйте себе! Ця гра походить від Disney.co.uk ігор

разів грав

Ця гра була зіграна 48792 раз онлайн. рейтинг 330 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 4198 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 48792 разів
візуальна швидкість

Покажіть свою гостроту зору з цією діяльністю, де ви повинні бути дуже швидким бачення, де цукерки прихований. Як оболонки геймерів, які ставляться в парках і ви повинні вгадати, де куля ховається. Тут ви граєте безкоштовно знайти приховані всередині кулі гарбуза. Це один з цукерок, що діти зібрали в ніч Хеллоуїна, коли цукерки збирають будинках сусідів. Ви повинні знайти те, що приховано. Дивитися, як вони рухаються на повній швидкості, але пам'ятайте, що є що знаходиться в межах об'єкта.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою візуальна швидкість для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Хелловін спалах, яка називається візуальна швидкість. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою візуальна швидкість і це пов'язано з Хелловін. Наша нова гра візуальна швидкість є однією з кращих Хелловін ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Хелловін, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

візуальна швидкість
НАЗАД

Хелловін найпопулярніші ігри

Череп порочний ГРАТИ ►

Череп порочний

5
5 з 10 - 7052 голосів
Зіграли
100392
разів

Тримайте черепа в повітря, натиснувши її та збору потужність ДБЖ. Інструкція: Викор ...

Хелловін: хованки ГРАТИ ►

Хелловін: хованки

4
4 з 10 - 5652 голосів
Зіграли
81487
разів

Міккі Маус сховав у листах самого відомого Хеллоуїн. Ви повинні знайти, які є однако&# ...