Онлайн Ігри

Одягаються Hannah Montana

Гра Ханна Монтана

Одягаються Hannah Montana

Одягаються Hannah Montana Рейтинг: 5/10

Гра Одягаються Hannah Montana

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі для дівчаток повинні одягатися Ханна Монтана, нова зірка серед телесеріалів для дітей від Disney Channel. Для відтворення бачить виборі одягу з кожної миші і поклав його на фігуру моделі. Виконавиця поп-зіркою в телесеріалі має подвійне життя як анонімний молодої співачки. У цій грі ви повинні одягатися Ханна Монтана з одяг, щоб піти в дію. Ви можете побачити сцену, де всі вболівальники чекають зірку почати співати. Ви повинні вибрати одяг для неї, волосся, ювелірні вироби та модні аксесуари.

разів грав

Ця гра була зіграна 10572 раз онлайн. рейтинг 2188 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 246 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10572 разів
Одягаються Hannah Montana

Ханна Монтана є вигаданий персонаж із телесеріалу. Роль грає актриса Майлі Сайрус також стала дуже відомою співачкою. У цій грі ви повинні вибрати для неї костюм, так що ви повинні вибрати одяг, ювелірні вироби та аксесуари, які повинен нести. У вас є взуття, спідниці, сукні, ремені, аксесуари, брюки і багато іншого на вибір одягу для неї. Грати Ханна Монтана одягатися характер, щоб розіграти, як ви можете бачити його за сценою його наступний концерт.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Одягаються Hannah Montana для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Ханна Монтана спалах, яка називається Одягаються Hannah Montana. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Одягаються Hannah Montana і це пов'язано з Ханна Монтана. Наша нова гра Одягаються Hannah Montana є однією з кращих Ханна Монтана ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Ханна Монтана, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Одягаються Hannah Montana
НАЗАД

Ханна Монтана найпопулярніші ігри

Hannah Montana стиль ГРАТИ ►

Hannah Montana стиль

5
5 з 10 - 1892 голосів
Зіграли
24647
разів

У цій грі у вас є силуету Hannah Montana, і ви повинні створити міський спосіб її. Щоб зробити це, ви ...