Онлайн Ігри

Одягнувши Майлі Сайрус

Гра Ханна Монтана

Одягнувши Майлі Сайрус

Одягнувши Майлі Сайрус Рейтинг: 6/10

Гра Одягнувши Майлі Сайрус

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви шанувальник актриси Майлі Сайрус? Люблять одягатися Майлі Сайрус, актриса, яка грає роль Ханни Монтани на серії Disney Channel з однойменною назвою. Одягатися наш знаменитий друг, ви повинні натиснути і перетягнути одягу або аксесуар, який вам подобається силует Майлі Сайрус. Ви повинні вибрати для неї цілий гардероб. Ви брюки, шорти, блузи, футболки, спідниці, перуки для волосся, ювелірні вироби, є сумки, намиста, шарфи, взуття та інші модні аксесуари. Гра про моду для актриси відомий по своїй ролі Ханни Монтани.

разів грав

Ця гра була зіграна 13122 раз онлайн. рейтинг 1635 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 326 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13122 разів
Одягнувши Майлі Сайрус

Ханна Монтана є відомий співак, який має анонімної життя в Disney Channel є головним героєм. Майлі Сайрус є актриса, яка грає роль у серії. Це гра про моду. Ви повинні зробити вбрання для актриси, яка хоче діяти. Ви повинні грати роль співачки, так що ви повинні одягатися моделі в якості співака. Чи всі предмети одягу для неї, брюки, сорочки, взуття, ювелірні вироби та аксесуари. У вас також є музичний інструмент, вона грає в серії, щоб вийти на сцену повністю характеризується.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Одягнувши Майлі Сайрус для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Ханна Монтана спалах, яка називається Одягнувши Майлі Сайрус. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Одягнувши Майлі Сайрус і це пов'язано з Ханна Монтана. Наша нова гра Одягнувши Майлі Сайрус є однією з кращих Ханна Монтана ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Ханна Монтана, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Одягнувши Майлі Сайрус
НАЗАД

Ханна Монтана найпопулярніші ігри

Hannah Montana стиль ГРАТИ ►

Hannah Montana стиль

5
5 з 10 - 1892 голосів
Зіграли
24647
разів

У цій грі у вас є силуету Hannah Montana, і ви повинні створити міський спосіб її. Щоб зробити це, ви ...