Онлайн Ігри

Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus)

Гра Ханна Монтана

Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus)

Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus) Рейтинг: 6/10

Гра Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus)

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі для дівчаток ви повинні зробити до Ханна Монтана, характер прославили Майлі Сайрус. Це зірка серед дітей з Disney Channel. Дівчина, яка має подвійне життя як співак і анонімного дівчини. Для цієї гри вам потрібно вибрати костюм і макіяж для концерту. Щоб вибрати кожен предмет одягу, аксесуари і макіяж використовується миша. Ви повинні зробити сучасний набір для одного з найкрутіших дівчат у світі. Макіяж, губна помада, зачіска, прикраси та аксесуари для сучасної дівчини.

разів грав

Ця гра була зіграна 15661 раз онлайн. рейтинг 1321 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 624 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15661 разів
Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus)

Ханна Монтана є характер грає актриса Майлі Сайрус. Дівчина, яка послідувала свою кар'єру в якості поп- співачки і славиться в усьому світі. Дівчина, яка почалася цього телесеріалі для дітей, який став настільки знаменитий. Продано мільйони записів і даючи повні концерти у всьому світі. Невинний і цікавий символ, який не має нічого спільного з дівчиною, яка стала тепер. Серія, яка зробила її знаменитою, і чий характер, який завжди порівнянні. Відомий співак, який має життя як нормальна дівчина в школі зі своїми друзями. Грати в якості візажиста і перукаря з набором одягу для її сучасного макіяжу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus) для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Ханна Монтана спалах, яка називається Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus). І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus) і це пов'язано з Ханна Монтана. Наша нова гра Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus) є однією з кращих Ханна Монтана ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Ханна Монтана, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Макіяж для Ханна Монтана (Miley Cyrus)
НАЗАД

Ханна Монтана найпопулярніші ігри

Hannah Montana стиль ГРАТИ ►

Hannah Montana стиль

5
5 з 10 - 1892 голосів
Зіграли
24035
разів

У цій грі у вас є силуету Hannah Montana, і ви повинні створити міський спосіб її. Щоб зробити це, ви ...