Онлайн Ігри

Макіяж для Ханни Монтани

Гра Ханна Монтана

Макіяж для Ханни Монтани

Макіяж для Ханни Монтани Рейтинг: 3/10

Гра Макіяж для Ханни Монтани

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви повинні макіяж Ханна Монтана. Грати, як макіяж Ханна Монтана. Ви будете в змозі дати вам солодкі картини, дитина, сучасний або агресивним. Щоб грати за допомогою миші і косметику, щоб повзати, де ви хочете застосувати. Застосувати макіяж на обличчі молодої співачки. Ви також повинні поставити помилкові брів. Фарба кольору губ. Вибрати сережки, які будуть відповідати кольору, які ви використовували в косметиці. Це молода дівчина так що ви можете використовувати кольори, які ви хочете.

разів грав

Ця гра була зіграна 15845 раз онлайн. рейтинг 1284 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 990 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15845 разів
Макіяж для Ханни Монтани

Гра для дівчаток, в якій у вас є знаменитий візажист Ханна Монтана. Ви повинні застосовувати кожен з елементів макіяж на обличчі дівчини. Застосувати макіяж на очі і на щоках. Не забудьте дати колір губ. Закінчивши макіяж вибрати деякі сережки та аксесуари для дівчини. Грати, щоб поєднувати кольори і створити сучасний і оригінальний для молодої співачки. Це молода дівчина, так що у вас є свобода використовувати кольори, які ви хочете, тому що молоді дівчата дуже сміливі зі стилями.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Макіяж для Ханни Монтани для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Ханна Монтана спалах, яка називається Макіяж для Ханни Монтани. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Макіяж для Ханни Монтани і це пов'язано з Ханна Монтана. Наша нова гра Макіяж для Ханни Монтани є однією з кращих Ханна Монтана ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Ханна Монтана, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Макіяж для Ханни Монтани
НАЗАД

Ханна Монтана найпопулярніші ігри

Hannah Montana стиль ГРАТИ ►

Hannah Montana стиль

5
5 з 10 - 1892 голосів
Зіграли
24036
разів

У цій грі у вас є силуету Hannah Montana, і ви повинні створити міський спосіб її. Щоб зробити це, ви ...