Онлайн Ігри

Вертоліт

Гра Вертольоти

Вертоліт

Вертоліт Рейтинг: 5/10

Гра Вертоліт

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

симулятор вертольота. Вам доведеться летіти через ворожу територію, у вашому вертоліт. Інструкції: використовувати мишу, щоб уникнути літаки, тому що якщо ви отримаєте удар ви втратите гри. Це одна з кращих ігор уникнення, де ви повинні уникати літаків з вашим вертольотом, поки можна. Не може стріляти, гра на весь вертоліт гра ухилення ворогів. Ви заробите більше очок в залежності від часу вас, щоб повісити без збоїв проти кого-небудь. Пам'ятайте, що при польоті літаки мають слід або небезпечну зону, якщо коса риса, як ви потрапили теж.

разів грав

Ця гра була зіграна 89479 раз онлайн. рейтинг 136 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 10092 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 89479 разів
Вертоліт

Зробити польоти вертольотів війни в цій грі симуляторі. Управління польотом з мишею ухиляючись від літаків на небі. літати устрій над ворожою територією. Будьте обережні, тому що небо повно військові літаки спробують убити вас. Вам доведеться летіти сейф в небо винищувачі ухилення руб, якщо ви мертві. Це гра, контролю та майстерність у поводженні з мишею. Мета полягає в тому, щоб чинити опір як можна довше. Коли ви закінчите гру починається знову, перевіряючи час, щоб побачити, якщо ви більше часу чинити опір.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Вертоліт для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Вертольоти спалах, яка називається Вертоліт. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Вертоліт і це пов'язано з Вертольоти. Наша нова гра Вертоліт є однією з кращих Вертольоти ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Вертольоти, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Вертоліт
НАЗАД

Вертольоти найпопулярніші ігри

Рятувальна осіб ГРАТИ ►

Рятувальна осіб

6
6 з 10 - 5412 голосів
Зіграли
67712
разів

У цій грі у вас є, щоб врятувати чотирьох людей і перевезти їх у вертоліт. Ви можете ви ...

живий листок ГРАТИ ►

живий листок

4
4 з 10 - 1598 голосів
Зіграли
28328
разів

Ви хочете грати знову і знову. Мета цієї гри полягає в тому, щоб уникнути зіткнення пл ...