Онлайн Ігри

Пілот вертольота війни

Гра Вертольоти

Пілот вертольота війни

Пілот вертольота війни Рейтинг: 7/10

Гра Пілот вертольота війни

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі ваша мета полягає, щоб спробувати досягти свою базу під час зйомки, як багато сил противника, як ви можете. Вороги, які ви збивати залишать бонуси, які можуть бути зібрані для підвищення вашого вертольота. На екрані гри буде тримати прокрутки справа наліво, і ви зможете перемістити вертоліт в будь-якому місці навколо цієї області. Щоб зробити це, використовуйте клавіші зі стрілками на клавіатурі. Крім того, у вас буде два види зброї, первинний і вторинний. Основним є головним чином кулеметів, і вторинні є вибухові речовини, міни, ракети та види зброї, як це. Щоб запустити основна зброя, за допомогою клавіші пробіл. І щоб вогонь вторинне зброю, за допомогою керуючої клавіші. Удачі, боєць!

разів грав

Ця гра була зіграна 7099 раз онлайн. рейтинг 3428 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 18 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7099 разів
Пілот вертольота війни

Є багато зброї, наявного в грі, які ви зможете відкрити для себе і спробувати з\'ясувати їх наслідків. Від самонавідних ракет у повітрі шахти, у вас буде цілий арсенал зброї у вертольоті. Вертольотів, які використовуються в цій грі є військові вертольоти, які є вертольоти, які або спеціально споруджені або переобладнані для використання збройних сил. Оскільки це військова гра, вертольоти в ньому військові. Зокрема, вони мають на озброєнні зброї для нападу на наземні цілі. Є й інші типи, які може мати інших цілей, таких, як транспорт або медичної евакуації, завдяки своїй здатності приймати практично де завгодно, навіть на воді.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Пілот вертольота війни для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Вертольоти спалах, яка називається Пілот вертольота війни. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Пілот вертольота війни і це пов'язано з Вертольоти. Наша нова гра Пілот вертольота війни є однією з кращих Вертольоти ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Вертольоти, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Пілот вертольота війни
НАЗАД

Вертольоти найпопулярніші ігри

Вертоліт ГРАТИ ►

Вертоліт

5
5 з 10 - 10092 голосів
Зіграли
89596
разів

симулятор вертольота. Вам доведеться летіти через ворожу територію, у вашому вертl ...

Рятувальна осіб ГРАТИ ►

Рятувальна осіб

6
6 з 10 - 5412 голосів
Зіграли
67830
разів

У цій грі у вас є, щоб врятувати чотирьох людей і перевезти їх у вертоліт. Ви можете ви ...