Онлайн Ігри

космічний вертоліт

Гра Вертольоти

космічний вертоліт

космічний вертоліт Рейтинг: 6/10

Гра космічний вертоліт

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця безкоштовна онлайн гра є класичної побічних скроллер зйомки гри. На екрані буде продовжувати прокрутки справа наліво так, що вона виглядає, як ви продовжувати просуватися, але, коли ви переміщаєте космічний корабель буде рухатися тільки всередині площі, дане засобом гри, які ви можете бачити. Вороги будуть виходити від правої і буде просуватися з тією ж швидкістю, що фон буде. Всі вони будуть стріляти у вас, так що думати ваші дії дуже добре і дуже швидко, перш ніж їх виконувати. Використовуйте стрілки на клавіатурі для переміщення простору вертольота,, щоб стріляти, ключ S буде використовувати щит (хоча це буде ефективно тільки протягом декількох секунд), ключ D буде використовувати ваш EMP і ключ P ставить гру на паузу. ухиленні або використовувати щит для поглинання ворожих куль. Кожна ворожа куля поглинається буде додана в EMP метр, і коли ваш EMP повний метр, ви можете натиснути клавішу D. виконувати її, і вона буде знищити всіх ворогів на екрані. Коли ваш бар здоров'я повністю розряджений, гра закінчиться.

разів грав

Ця гра була зіграна 6894 раз онлайн. рейтинг 3514 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 10 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6894 разів
космічний вертоліт

Використовуйте клавіші зі стрілками для управління рухом вашого корабля на екрані. Ворогів з'явиться в правій частині екрана. Ви можете або ухилитися від їх пострілів, або активувати ваш щит і поглинати їх пострілів. Як ви поглинаєте пострілів ворога, ваша EMP рівень заряду буде збільшуватися. Коли ваш EMP повно, ви можете натиснути клавішу D. звільнити EMP і знищити всіх ворогів на екрані! У грі також дозволяє утримувати ключ до спрацьовувати автоматично. Спробуйте швидко підірвати прогалини в ворожої лінії, а потім, коли вони все вогнем знайдуться відповідні прогалини у своїх знімків, де можна сховатися. Ваш щит недовгим, але тільки так, щоб зарядити свій EMP зброю ... так що використовуйте його уважно! Збір живлення до ящиків поліпшити свою вогневу міць! Вони є свого роду жовті квадрати з пістолетом на них. Слідкуйте за бонуси дрейфує в просторі, оскільки вони відіграють ключову роль у просуванні в більш пізніх рівнях! Спробуйте один з пізніших рівнях без оновлення, і подивитися, що відбувається!

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою космічний вертоліт для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Вертольоти спалах, яка називається космічний вертоліт. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою космічний вертоліт і це пов'язано з Вертольоти. Наша нова гра космічний вертоліт є однією з кращих Вертольоти ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Вертольоти, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

космічний вертоліт
НАЗАД

Вертольоти найпопулярніші ігри

Вертоліт ГРАТИ ►

Вертоліт

5
5 з 10 - 10092 голосів
Зіграли
89596
разів

симулятор вертольота. Вам доведеться летіти через ворожу територію, у вашому вертl ...

Рятувальна осіб ГРАТИ ►

Рятувальна осіб

6
6 з 10 - 5412 голосів
Зіграли
67830
разів

У цій грі у вас є, щоб врятувати чотирьох людей і перевезти їх у вертоліт. Ви можете ви ...