Онлайн Ігри

Вертоліт війни

Гра Вертольоти

Вертоліт війни

Вертоліт війни Рейтинг: 5/10

Гра Вертоліт війни

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви можете перейти до кабіни літака вертольота. У цьому аркада зйомки гри бореться проти терористів і більше на двох континентах і 11 екшн рівнів. Використовуйте стрілки вгору і вниз на клавіатурі, щоб збільшити або зменшити швидкість, і зліва і справа, щоб включити. З пробіл, щоб стріляти зброю. Літати по небу і вбити всіх ворогів можна. Це весело і захоплююча гра в пілотування вертольотів.

разів грав

Ця гра була зіграна 15137 раз онлайн. рейтинг 1339 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 506 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15137 разів
Вертоліт війни

Вертоліт війна, яка повинна перетнути ворожу територію в кінець зйомки все вертольоти і літаки противника. Повітряні удари свій бойовий вертоліт над містом в руїнах. Місто, який був зруйнований в результаті війни, і тепер ви повинні летіти виконувати свою місію. Пілотування вертольота є дуже важким завданням, а вже тим більше, коли ворожі літаки більше не нападати на вас і переслідувати вас у всі часи. Не здавайтеся і шукати додаткових зброї прихованих серед ворогів отримати складені. Подолати свій кращий результат і навчитися бути льотчиком-винищувачем.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Вертоліт війни для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Вертольоти спалах, яка називається Вертоліт війни. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Вертоліт війни і це пов'язано з Вертольоти. Наша нова гра Вертоліт війни є однією з кращих Вертольоти ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Вертольоти, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Вертоліт війни
НАЗАД

Вертольоти найпопулярніші ігри

Вертоліт ГРАТИ ►

Вертоліт

5
5 з 10 - 10092 голосів
Зіграли
89596
разів

симулятор вертольота. Вам доведеться летіти через ворожу територію, у вашому вертl ...

Рятувальна осіб ГРАТИ ►

Рятувальна осіб

6
6 з 10 - 5412 голосів
Зіграли
67830
разів

У цій грі у вас є, щоб врятувати чотирьох людей і перевезти їх у вертоліт. Ви можете ви ...