Онлайн Ігри

Випічка тортів з Hello Kitty

Гра Hello Kitty

Випічка тортів з Hello Kitty

Випічка тортів з Hello Kitty Рейтинг: 4/10

Гра Випічка тортів з Hello Kitty

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Навчіться готувати солодощі та торти з Hello Kitty. Діяльність, яка вчить вас, як зробити цукерки самостійно. Змішайте борошно і яйця в міксері. Додати горіхи, шоколад і всі фактори, використовувані для ароматизації і гарнір. Один із способів бути хорошим кухарем і зробити собі кращий милий будинок за допомогою самого доброзичливого кішки Інтернет. Приготувати як кращий тісто. Зробити багатьох з покроковим керівництвом ми даємо вам в цій діяльності солодощів.

разів грав

Ця гра була зіграна 8500 раз онлайн. рейтинг 3104 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
4

Рейтинг на основі 100 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8500 разів
Випічка тортів з Hello Kitty

Кулінарія гра з Hello Kitty, де ви можете дізнатися випічку. Керуватися спосіб приготувати і навчитися робити невеликі десерти та солодощі, які можна виконувати в домашніх умовах. Хороший учитель кулінарія для дітей. Діяльність для дітей-кухарів і показує крок за кроком, як підготувати на кухні невеликих цукерок, які жарко зараз в кондитерських і кафе. Зробіть свої власні творіння і дізнатися за допомогою цього безкоштовного керівництва для кухарів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Випічка тортів з Hello Kitty для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Hello Kitty спалах, яка називається Випічка тортів з Hello Kitty. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Випічка тортів з Hello Kitty і це пов'язано з Hello Kitty. Наша нова гра Випічка тортів з Hello Kitty є однією з кращих Hello Kitty ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Hello Kitty, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Випічка тортів з Hello Kitty
НАЗАД

Hello Kitty найпопулярніші ігри

Китти в кухні ГРАТИ ►

Китти в кухні

6
6 з 10 - 17584 голосів
Зіграли
221322
разів

У цій грі ви Кіті, і ви повинні готувати пиріг. Для цього, ви повинні слідувати інструl ...

Hello Kitty Вишивка ГРАТИ ►

Hello Kitty Вишивка

5
5 з 10 - 9486 голосів
Зіграли
117031
разів

У цій грі вам має шити вишивка Hello Kitty. За допомогою мишки, вам буде запропоновано вибрати ...