Онлайн Ігри

керівники вершника різання

Гра Коней

керівники вершника різання

керівники вершника різання Рейтинг: 5/10

Гра керівники вершника різання

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви гонщик, відрізати голови людей, які знаходяться на вашому шляху. Ви вершник без голови! Обезголовити, як багато людей, як ви можете під час гонки. Як традиційні американського характеру, ви повинні піти на коня і піти різання глав прості люди намагаються піти від вас. Щоб грати за допомогою миші для переміщення вершника навколо екрану і натисніть кнопку, щоб скоротити з мечем. Мета полягає в тому, щоб скоротити як багато керівників людей, що рятуються від тебе в бігах.

разів грав

Ця гра була зіграна 38355 раз онлайн. рейтинг 462 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 3596 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 38355 разів
керівники вершника різання

Гра Вершник без голови, персонаж їде безголові коні і збирається на вбивство громадян. Переказ свідчить, що вбивця вночі через темні дороги. переслідувати громадян, і якщо вони досягли, вони відрізали голову поставити його собі, так як вона не має голови. Працювати на повній швидкості на коні і бути швидким з використанням меча. Постарайтеся убити якомога більше вершників наскільки це можливо. Ідеальні рези, щоб дати вам додаткові очки. Виміряйте ваш рахунок, грати знову, щоб побачити, якщо ви можете поліпшити результати і охопленому вбивцю.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою керівники вершника різання для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Коней спалах, яка називається керівники вершника різання. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою керівники вершника різання і це пов'язано з Коней. Наша нова гра керівники вершника різання є однією з кращих Коней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Коней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

керівники вершника різання
НАЗАД

Коней найпопулярніші ігри

скачки ГРАТИ ►

скачки

8
8 з 10 - 11056 голосів
Зіграли
139294
разів

Чи можете ви вибрати виграшну кінь? У цій грі ви можете купити коня, ви можете найняти ...