Онлайн Ігри

3D кістки

Гра Мозок

3d кістки

3D кістки Рейтинг: 7/10

Гра 3d кістки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей безкоштовний онлайн гра про мислення. Вона складається з сітки, намальованої на аркуші паперу з двома осередками показує стороні кістки. Про це, ви будете мати деякі кольорові кубики, які вам доведеться згорнути таким чином, що верхня частина відповідає номеру і кольором на клітинку. Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші на верхній частині кістки, щоб показати свої можливі кроки, які вказують на напрям ви хочете, щоб піти і зняти кнопку, щоб перемістити його. Ходов ви зробите, тим менше ваш рахунок буде. Складність вимірюється тим, скільки клітин на сітці в цілому.

разів грав

Ця гра була зіграна 7238 раз онлайн. рейтинг 3136 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 24 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7238 разів
3D кістки

У цій грі можуть бути кваліфіковані як настільну гру за те, що кістки в якості основного об'єкта. Але, так як вона не має нічого спільного з гри в кості, насправді це гра інтелекту у зв'язку з жорстким, думаючи, що необхідно зробити для вирішення цих головоломок. Інтелект був визначений по-різному з можливостями включені, але не обмежуючись абстрактного мислення, розуміння, самосвідомість, спілкування, навчання, міркування, що мають емоційні знання, планування, збереження і рішення проблем.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою 3D кістки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається 3D кістки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою 3D кістки і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра 3D кістки є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

3D кістки
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20270 голосів
Зіграли
122391
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
104218
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17438 голосів
Зіграли
102273
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...