Онлайн Ігри

Саймон

Гра Мозок

Саймон

Саймон Рейтинг: 4/10

Гра Саймон

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Флеш-версія Симона Ви повинні повторити послідовність кольорів, що відображаються, натискаючи кольорові блоки в тому ж порядку. Музична нота і колір світло кожного разу. Один за іншим. Ви повинні пам'ятати, послідовність кольорів та музичних нот. Коли ви виходите з гри ви повинні грати в тому ж порядку музичних нот і квітів. Гра життя, що це весело і звикання. Він покращує пам'ять і увагу. Натисніть на кольори і запам'ятовувати порядок.

разів грав

Ця гра була зіграна 39748 раз онлайн. рейтинг 434 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 6592 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 39748 разів
Саймон

Гра на пам'ять Саймон. У вас є чотири кольори: синій, червоний, жовтий і зелений. Кожен раз, коли один з тих різнокольоровими вогниками і звучить музична нота. Ви повинні пам'ятати, порядок, в якому ноти прозвучали. Коли прийде ваша черга ви повинні грати ту ж послідовність. Ви повинні бути дуже вірним в порядку, ви не можете піти не так взагалі. Ви повинні мати великий об'єм пам'яті, щоб пам'ятати кольору були запалені і музичні ноти прозвучали. Грати правильну послідовність і переходить на наступний рівень. Кожен рівень збільшує складність гри. Грати з вашої пам'яті.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Саймон для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається Саймон. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Саймон і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра Саймон є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Саймон
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20270 голосів
Зіграли
122431
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
104274
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17440 голосів
Зіграли
102320
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...