Онлайн Ігри

Чи є у вас пам'ять?

Гра Мозок

Чи є у вас пам'ять?

Чи є у вас пам\'ять? Рейтинг: 6/10

Гра Чи є у вас пам'ять?

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви повинні довести, що у мене хороша пам'ять, щоб пам'ятати речі. Ви повинні знайти пару однакових карт, і вони зникнуть. Натисніть на карту, щоб перевернути його і подивитися прихований характер. Пам'ятайте, що ви бачили раніше листи знайти партнера, перш ніж закінчиться час, так що ви можете перейти до наступного рівня. Карти мають персонажів з фільму Disney Суперсімейка, так що вам буде дуже легко запам'ятати фотографій за кожну букву в передній частині. Ця гра походить від Disney.co.uk ігор

разів грав

Ця гра була зіграна 21947 раз онлайн. рейтинг 869 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1244 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 21947 разів
Чи є у вас пам'ять?

Натисніть на карту, щоб перевернути і розкрити образ. Матч карти так, до часу іссякнут, щоб перейти до наступного рівня. Пам'яті гра, де ви повинні знайти пару кожної карти. Кожен має образ персонажа з мультфільму. Вони сцени, які легко запам'ятати. Ви можете натиснути на кожну букву так, що з цього вийде і побачити, що приховує зображення. Пам'ятайте, де кожна карта в грі. Якщо ви пам'ятаєте, що існують два рівноправних держави як букви, так і в разі успіху зникне. Ви виграєте, коли ви робите, що всі карти дошки зникають. Перейде на інший рівень, коли ви закінчите. У вас є обмежений час для завершення кожного рівня. Ви думаєте, що ви пам'ятаєте їх всіх?

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Чи є у вас пам'ять? для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається Чи є у вас пам'ять?. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Чи є у вас пам'ять? і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра Чи є у вас пам'ять? є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Чи є у вас пам\'ять?
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20270 голосів
Зіграли
122428
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
104269
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17440 голосів
Зіграли
102314
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...