Онлайн Ігри

Хованки

Гра Мозок

Хованки

Хованки Рейтинг: 4/10

Гра Хованки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ми пропонуємо завдання знайти пару карт з такими ж зображеннями. Виберемо пару букв, за кожним з них являє собою креслення класичного характеру Хеллоуїна. Якщо вона відповідає тією ж схемою в дві літери, вони зникають з екрану. Якщо не те ж саме, пам'ятайте, що ви бачили і стукають по сторонах, щоб знайти пару добре. Існують спеціальні карти: привиди, очищає всі плитки в цьому рядку. Час, уповільнює годинник, тому натисніть швидко. оком, показує всі плитки на екрані. Ви повинні грати на час, якщо стовпець досягає верхньої частини екрану, гра закінчена. Це відбувається від Disney.co.uk грати в ігри.

разів грав

Ця гра була зіграна 20379 раз онлайн. рейтинг 950 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 1060 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 20379 разів
Хованки

Ігровий екран складається з декількох стовпців карт, які піднімаються, коли є інші на дні. Натисніть на графіках, за кожен з яких представляє собою зображення класичного характеру, як Хеллоуїн гарбуз, чорна кішка або привид. Ви повинні знайти два однакових карт. Коли той же характер мають дві колонки зникають і спуститися. Ви повинні грати на час, тому що рядки ростуть весь час. Наскільки хороша ваша пам'ять? Ви будете потребувати, щоб пам'ятати кожну одна з речей, ви бачите. Ми пропонуємо проблемою для ваш розум.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Хованки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається Хованки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Хованки і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра Хованки є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Хованки
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20270 голосів
Зіграли
122392
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
104218
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17438 голосів
Зіграли
102273
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...