Онлайн Ігри

Шахи онлайн

Гра Мозок

Шахи онлайн

Шахи онлайн Рейтинг: 5/10

Гра Шахи онлайн

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля противника. Інструкції: грається на дошці 8x8 з 64 квадратів. Спочатку кожен гравець (один граючи білими фігурами і один з чорними фігурами) контроль 16 штук: один король, один ферзь, дві тури, два коня, два слона, і вісім пішаків. Мета гри полягає в тому, щоб поставити мат королю супротивника так, що король перебуває під загрозою, і немає ніякого способу, щоб зробити ще один крок, не вмираючи. Ви граєте проти комп'ютера. Показати свою майстерність!

разів грав

Ця гра була зіграна 104989 раз онлайн. рейтинг 114 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 11332 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 104989 разів
Шахи онлайн

Шахи це гра для двох осіб або гравців. Це, на думку Міжнародного олімпійського комітету як вид спорту і є шахових олімпіадах. З нами ви можете практикувати, якщо ви хочете представити цих Олімпійських іграх. Ви можете зв'язатися з краваткою чи намалювати, якщо обидва гравці бачать, що ви не можете продовжити гру. Плата квадрат, розділений на 64 рівних квадратів поперемінно світлого кольору й темного кольору. Шахові годинники два таймера, який вимірює, скільки часу кожен гравець повинен зробити свій хід. Раніше грав за листуванням, в даний час ви можете зробити свою гру безпосередньо через Інтернет.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Шахи онлайн для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається Шахи онлайн. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Шахи онлайн і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра Шахи онлайн є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Шахи онлайн
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20272 голосів
Зіграли
123017
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17440 голосів
Зіграли
102958
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...

Memorama ГРАТИ ►

Memorama

5
5 з 10 - 12120 голосів
Зіграли
73171
разів

Тест пам'яті та поліпшити концентрацію, поставивши 16 смішних картинок на пари. Час йд ...