Онлайн Ігри

Малювання ліній

Гра Мозок

Малювання ліній

Малювання ліній Рейтинг: 4/10

Гра Малювання ліній

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей безкоштовний онлайн гра досить легко зрозуміти. Єдине, що вам потрібно зробити, це намалювати лінію навколо символів для досягнення своєї мети. Кожен з них очікують різні речі, жовті щасливі хлопці хочуть залишатися на екрані, нудний сірий хлопці хочуть залишити на екрані, і сумні зелені хлопці повинні знайти своє сумне партнерів, щоб вони могли бути щасливі. Щоб зробити це, ви повинні малювати лінії за допомогою миші, так що вони можуть перетворитися в рампи. Решта залежить від тяжкості. Але, іноді, гравітація впливає по-різному на кожний символ, і позначається стрілкою. Те, як стрілка вказує, де персонаж буде падати. При всьому цьому на увазі, ви просто повинні насолоджуватися цією грою мислення!

разів грав

Ця гра була зіграна 7567 раз онлайн. рейтинг 3073 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 20 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7567 разів
Малювання ліній

У цій грі можна охарактеризувати як гру розвідки у зв'язку з жорстким, думаючи, що необхідно зробити для вирішення цих головоломок. Інтелект був визначений по-різному з можливостями включені, але не обмежуючись абстрактного мислення, розуміння, самосвідомість, спілкування, навчання, міркування, що мають емоційні знання, планування, збереження і рішення проблем.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Малювання ліній для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається Малювання ліній. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Малювання ліній і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра Малювання ліній є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Малювання ліній
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20270 голосів
Зіграли
122820
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
104784
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17440 голосів
Зіграли
102776
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...