Онлайн Ігри

Встановіть призму в отвір

Гра Мозок

Встановіть призму в отвір

Встановіть призму в отвір Рейтинг: 7/10

Гра Встановіть призму в отвір

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета гри полягає в тому, щоб отримати блок потрапити в квадратний отвір в кінці кожного етапу. Для переміщення блоків по всьому світу, використовуючи клавіші зі стрілками. Будьте обережні, щоб не впасти з краю, рівень буде перезапущений, якщо це відбудеться. Мости і перемикачі розташовані в різних рівнях. Перемикачі активуються, коли вони натиснутою блоком. Вам не потрібно, щоб залишитися на перемикач тримати мости закриті. Є два типи вимикачів; важкі Х-подібний ті, і м'які круглі. М'які перемикачі активуються, коли будь-яка частина вашого преса заблокувати його. Жорсткий перемикачі вимагають набагато більше тиску, так що ваш блок повинен стояти на його кінці, щоб активувати його. При активації, кожен комутатор може вести себе по-різному. Зелені або червоні квадрати буде блимати, вказуючи яка мостів експлуатуються. Помаранчевий плитки є більш крихкими, ніж інші, і буде гальмувати, якщо ваш блок встає вертикально на ній. Нарешті, є телепорт, який приймає ваш блок в інше місце, розділивши його на два блоки, в той же час. Вони можуть управлятися індивідуально з пробілу і повернутися в нормальний блок, коли вони зустрічаються.

разів грав

Ця гра була зіграна 7095 раз онлайн. рейтинг 3083 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 88 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7095 разів
Встановіть призму в отвір

Дуже захоплююча гра-головоломка. Мета гри полягає в тому, щоб отримати блок потрапити в квадратний отвір в кінці кожного етапу. Будьте обережні, щоб не впасти з краю, рівень буде перезапущений, якщо це відбудеться.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Встановіть призму в отвір для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається Встановіть призму в отвір. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Встановіть призму в отвір і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра Встановіть призму в отвір є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Встановіть призму в отвір
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20270 голосів
Зіграли
122428
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
104269
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17440 голосів
Зіграли
102314
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...