Онлайн Ігри

лабіринт головоломки

Гра Мозок

лабіринт головоломки

лабіринт головоломки Рейтинг: 7/10

Гра лабіринт головоломки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, мета полягає у переміщенні породи з смердючими бобові і розмістити їх все на цілі Scatmonkey. породи можуть тільки штовхати, а не потягнув. Коли всі породи були розміщені на цілі Scatmonkey двері буде відкрита, і ви зможете перейти на наступний рівень. Якщо ви будете робити будь-які помилки на цьому шляху, ви завжди можете скасувати їх з ключовими, і повтор ходів з D ключ. Використовуйте стрілки для переміщення смердючий бобів. Спробуйте завершити рівнів роблять як менш ходів наскільки це можливо. Ключ P буде призупинити гру. Ви можете повернутися до рівня Виберіть карту, налаштувати музику і гучність звуку, а також змінити якість графіки звідти.

разів грав

Ця гра була зіграна 6277 раз онлайн. рейтинг 3515 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6277 разів
лабіринт головоломки

Scatmonkey зайняв улюблений смердючий боб від світу квасоля, навіть після того, робить все, що він просив, він все ж вважав за потрібне знищити його. Scatmonkey розуміє, що, хоча смердючий бобів є загрозою для своєї влади, не може бути втрата віри від решти квасолею, якщо він не дає їм їх маленького героя. Так от, він повертається смердючий бобів. Тепер його шанс проявити себе Scatmonkey і бути ближче до нього. Є багато статуй Scatmonkey всьому лісу якій він повинен знайти. І якщо всі вони перейшли на п'єдесталах мавпи, він сказав, що він буде сприяє Scatmonkey.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою лабіринт головоломки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається лабіринт головоломки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою лабіринт головоломки і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра лабіринт головоломки є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

лабіринт головоломки
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20270 голосів
Зіграли
122391
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
104218
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17438 голосів
Зіграли
102273
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...