Онлайн Ігри

кіборг ніндзя

Гра Мозок

кіборг ніндзя

кіборг ніндзя Рейтинг: 7/10

Гра кіборг ніндзя

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей безкоштовний онлайн гра про ріжучі кромки форми інтелекту в науці ніндзя. Йдеться про кіборга. Але не просто кіборг; ніндзя кіборг. Мета в цій грі, щоб тягнути все з важелів у стадії до досягнення до виходу, уникаючи при цьому всі різні типи перешкод, які вам доведеться зіткнутися. Використовуйте WASD ключі або стрілки для переміщення, пробіл або кнопки управління, щоб стрибати, і миші, щоб стріляти з лука з мотузками, які пізніше будуть мати можливість піднятися на. Перешкоди включають в себе міни, вежі, гігантські молотки, шліфувальні машини, і багато іншого. ухилення пасток і повне рівнів швидко забити добре.

разів грав

Ця гра була зіграна 7573 раз онлайн. рейтинг 3496 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 10 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7573 разів
кіборг ніндзя

Гарна річ про те, кіборг, що ви ніколи не вмирають. Ви можете підірвати всі часи, ви хочете, тому що ви завжди будете відродження. Погано те, що ви завжди будете відродиться на тому ж місці, і вам доведеться починати рівень заново, хоча потягнув важелі залишаться витягнув .. Кіборг є короткий термін для кібернетичний організм, який є в основному будучи одночасно органічні й штучні частини. Ніндзя був найманцем або таємного агента в Японії, який спеціалізувався на нетрадиційні війни. Ніндзя також називали shinobis.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою кіборг ніндзя для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається кіборг ніндзя. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою кіборг ніндзя і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра кіборг ніндзя є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

кіборг ніндзя
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20274 голосів
Зіграли
123303
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
105081
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17440 голосів
Зіграли
103054
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...