Онлайн Ігри

Дейв варвар

Гра Мозок

Дейв варвар

Дейв варвар Рейтинг: 5/10

Гра Дейв варвар

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Головоломки та ігри зорова пам'ять. Є три набори інтелекту. У першому тесті, см. частини обличчя персонажа, і ви повинні з'ясувати, хто це. У другому тесті необхідно наслідувати рухам, що характер у вас припускає, має два прапори, один червоний і один білий. Щоб скопіювати руху за допомогою клавіші R підняти червоний прапор, F ключ спустити прапор, я ключ, щоб підняти білий прапор і ключ K спустити прапор. У третьому раунді ви повинні пам'ятати, порядок, в якому з'являються персонажі. Якщо ви виконаєте всі поверхи всіх кроків, ви виграєте

разів грав

Ця гра була зіграна 13526 раз онлайн. рейтинг 1511 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 610 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13526 разів
Дейв варвар

Ігри пам'яті і випробування логіки ця колекція з трьох ігор, які три випробування, які ви повинні пройти, щоб виграти гру. Ми пропонуємо деяку логіку для дітей здійснювати свої навички в навчальному та веселій грі. Хороший спосіб для тренування зорової пам'яті. Вам доведеться імітувати те, що ви бачите на екрані або запам'ятати порядок, в якому речі з'являються впевнений здійснювати свою пам'ять. Гра майстерності і про-розвитку. Перевірте свої навички з цією пригодницької характеру.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Дейв варвар для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається Дейв варвар. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Дейв варвар і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра Дейв варвар є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Дейв варвар
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20270 голосів
Зіграли
122431
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
104274
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17440 голосів
Зіграли
102320
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...