Онлайн Ігри

траєкторія планування

Гра Мозок

траєкторія планування

траєкторія планування Рейтинг: 5/10

Гра траєкторія планування

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви повинні контролювати істот, щоб вони зібрати якомога більше зірок, як вони можуть на цьому шляху і досягти червоний прапор, щоб завершити рівень. Якщо ви не захопіть достатньо очок, вам доведеться спробувати ще раз, навіть якщо ви досягнете червоний прапор. Ви будете мати кілька інструментів, щоб вибрати з. Деякі з них будуть збільшити ваші істоти, деякі з них роблять їх піднімати, деякі з них дозволяють їм плавати, деякі зможуть зробити їх більш м'якими ... Ви отримаєте більше інструментів, як ви заздалегідь у грі. Помістіть доступних інструментів на ігровому полі в правильний шлях, так що рух і властивості істоти в кінцевому підсумку робить необхідної траєкторії, щоб зібрати всі зірки.

разів грав

Ця гра була зіграна 6357 раз онлайн. рейтинг 3420 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 14 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6357 разів
траєкторія планування

Чи знаєте ви, що мислення є навик, і, отже, воно може здійснюватися і поліпшити? Спробуйте займатися діяльністю, яка може загострити вашу здатність сприймати і розпізнавати шаблони завдань, ключовий елемент у вирішенні головоломок, як ті, в цю категорію, або, як це специфічний характер. Ідеальний спосіб для реалізації свого мозку!

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою траєкторія планування для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мозок спалах, яка називається траєкторія планування. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою траєкторія планування і це пов'язано з Мозок. Наша нова гра траєкторія планування є однією з кращих Мозок ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мозок, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

траєкторія планування
НАЗАД

Мозок найпопулярніші ігри

Сімпсони Кросворд ГРАТИ ►

Сімпсони Кросворд

6
6 з 10 - 20270 голосів
Зіграли
122431
разів

Чи подобається вам кросворди? Чи подобається вам телесеріалу Сімпсони? Інструкції ...

Шахи онлайн ГРАТИ ►

Шахи онлайн

5
5 з 10 - 11332 голосів
Зіграли
104274
разів

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля п&# ...

Пошук слів батьків ГРАТИ ►

Пошук слів батьків

5
5 з 10 - 17440 голосів
Зіграли
102320
разів

Батьків засновані слово пошук гри. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з по ...