Онлайн Ігри

3D Лабіринт куба

Гра Лабіринти

3d Лабіринт куба

3D Лабіринт куба Рейтинг: 9/10

Гра 3d Лабіринт куба

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Метою цієї гри є привести синьої точкою до червоного так швидко, як ви можете. Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб повернути камеру. Як тільки вона була звернена до боку ви хочете, натисніть клавішу пробілу і помітив, як синій куля буде рухатися вперед. Це єдиний шлях, щоб перемістити м'яч, так що будьте впевнені, щоб зрозуміти лабіринт і стикаються з правильного боку лабіринту. Лінії, що утворюють форму куба лабіринт дуже схожі один на одного, так що вам краще звернути увагу на не помилився. Це вміння гра буде перевірити ваш інтелект, ваше терпіння і ваше розуміння.

разів грав

Ця гра була зіграна 7936 раз онлайн. рейтинг 3102 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 9.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Рейтинг на основі 16 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7936 разів
3D Лабіринт куба

Лабіринт, у грецькій міфології, продуману структуру, розроблені і побудувати провести Мінотавр, міфічний істота, яке було наполовину людина, наполовину бик. Лабіринт був зроблений так хитро, що Творець сам ледве міг позбутися її після того, як її побудували. Ці ігри є хорошим проведенням часу, з якими можна розважити під час тренування ваш інтелект і майстерність, і доводить це не потрібно складною історією і прекрасною графікою, щоб насолодитися гарною онлайн-ігри. Крім того, 3D-ігри або трьох вимірах найбільш популярні сьогодні, і при цьому ви будете мати достатньо реалістичний погляд на перспективу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою 3D Лабіринт куба для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Лабіринти спалах, яка називається 3D Лабіринт куба. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою 3D Лабіринт куба і це пов'язано з Лабіринти. Наша нова гра 3D Лабіринт куба є однією з кращих Лабіринти ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Лабіринти, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

3D Лабіринт куба
НАЗАД

Лабіринти найпопулярніші ігри

Лабіринт ГРАТИ ►

Лабіринт

6
6 з 10 - 6010 голосів
Зіграли
53549
разів

Кожен другий розраховує в цьому лабіринті кілька рівень гри. Намалюйте лінію так с ...

Звільнити принцеса ГРАТИ ►

Звільнити принцеса

3
3 з 10 - 5606 голосів
Зіграли
50730
разів

Принцеса гарбуза була викрадена злим Гордон страшна. Якщо ви хочете врятувати її, т ...

Великий побег ГРАТИ ►

Великий побег

6
6 з 10 - 5536 голосів
Зіграли
41433
разів

великий в'язниці пагін гру! Спробуй втекти з в'язниці вашої ельф. У наступній версії б ...