Онлайн Ігри

Пошук слів (англійською мовою)

Гра дидактичні

Пошук слів (англійською мовою)

Пошук слів (англійською мовою) Рейтинг: 3/10

Гра Пошук слів (англійською мовою)

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Пошук слова алфавіт з лексикою ви повинні знайти слова в серії, які дають вам, але вони англійською мовою, для практики мови. Огляд і миші, вказуючи зі словами зі списку, який з'являється в кожній грі. Кожна нова гра відображає набір випадкових слів, тому кожна гра відрізняється. Зробіть це швидко, щоб отримати високий бал. Грати проти часу, щоб знайти кожного зі слів, перелічених у найкоротші терміни. Практика з англійської мови в цій освітній діяльності, який легко для всіх віків.

разів грав

Ця гра була зіграна 95858 раз онлайн. рейтинг 125 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 15862 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 95858 разів
Пошук слів (англійською мовою)

Багато різних слів. Ви можете дізнатися, з цією грою англійського словника і синонімами. Натисніть та перетягніть, щоб вибрати слова з ігрового поля. Фінська швидко захопити найбільший рахунок бонус, що можна. Навчальне завдання полягає в знаходженні слів в пошуку слово. Всі терміни англійською мовою, щоб практикувати мову у легкій і цікавій ігровій формі. Є список праворуч з усіма умовами ви знайдете змішаний вліво. Потрібно знайти між усіма листами і відзначте певні слова за допомогою миші. Знайдіть всі і виграти гру. Ви граєте проти часу, тому що, якщо ви робите це за менший час отримати більше очок. Змінити Кожна гра список, так що вони абсолютно різні. Насолоджуйтесь знову і знову і вивчити цю мову.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Пошук слів (англійською мовою) для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру дидактичні спалах, яка називається Пошук слів (англійською мовою). І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Пошук слів (англійською мовою) і це пов'язано з дидактичні. Наша нова гра Пошук слів (англійською мовою) є однією з кращих дидактичні ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою дидактичні, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Пошук слів (англійською мовою)
НАЗАД

дидактичні найпопулярніші ігри

Літери І Слова ГРАТИ ►

Літери І Слова

3
3 з 10 - 9236 голосів
Зіграли
115415
разів

Потрясающие слова ігри. Реальна проблема для вашого мозку. Грайте та насолоджуйтеl ...