Онлайн Ігри

Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі

Гра Looney Tunes

Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі

Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі Рейтинг: 5/10

Гра Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У нас є 3 різних персонажів головоломки з Looney Tunes мультфільмів. Щоб вирішити загадку, Ви повинні вибрати частину зображення, натиснувши кнопку. Як тільки ви вибрали, ви повинні натиснути мишею в іншій частині головоломки. Ця частина обмінюється з іншого. Гра закінчується, коли ви завершити головоломки. Насолоджуйтесь весело провести час з улюбленими персонажами з мультфільму.

разів грав

Ця гра була зіграна 21019 раз онлайн. рейтинг 952 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 912 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 21019 разів
Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі

Помилки Банні, Сильвестр, Tweety, Лола Банні і інші символи. Всі грали в парку під час практики з скейтборд. Всі проходять через парк. Початкове зображення ділиться на багато частин, тепер ви повинні піти з усіма частинами, щоб змінити композицію. Особливий тип головоломки ви повинні піти змінюється місце частини тому. Мета гри полягає в тому, щоб знайти всі частини і, нарешті, побачити всю картину, як це було в оригіналі. Деякі забавні персонажі, які грають і займатися спортом є головною темою для вашої гри сьогодні. Мати гарний час з улюбленими друзями.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Looney Tunes спалах, яка називається Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі і це пов'язано з Looney Tunes. Наша нова гра Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі є однією з кращих Looney Tunes ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Looney Tunes, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з Looney Tunes , Багз Банні і його друзі
НАЗАД

Looney Tunes найпопулярніші ігри