Онлайн Ігри

Looney Tunes головоломка

Гра Looney Tunes

Looney Tunes головоломка

Looney Tunes головоломка Рейтинг: 4/10

Гра Looney Tunes головоломка

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Натисніть червону кнопку, щоб побачити шматочки мозаїки. Ця безкоштовна онлайн гра-головоломка, яка показує Looney Tunes персонажів, як Багз Банні, Даффі Дак, Yosemite Sam (або Сем Вуса), Сильвестр, Tweety, Поркі і Тазовськой губ. Натисніть червону кнопку для виходу з фішок за один раз. Ви повинні помістити кожну частину в місці, так що весь зображення складається. Мета гри полягає в розміщенні кожна частина в місце, щоб завершити образ, який був на задньому плані моделі. Це кумедна гра-головоломка, в якому персонажі рухаються під час доповнюють картину.

разів грав

Ця гра була зіграна 11276 раз онлайн. рейтинг 2028 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 138 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11276 разів
Looney Tunes головоломка

Головоломка з головних героїв з мультфільмів Looney Tunes серії на телебаченні. З персонажів, як Багз Банні, Даффі Дак, Сем Вуса, Yosemite Sam, Сильвестр, Tweety, Поркі Свиня, Тасманійський диявол, Таз, і т.д.. Герої мультфільмів настільки улюблених дітей. Це серії мультфільму, яка транслювалася по телебаченню назавжди. У цій грі ви повинні натиснути на червону кнопку так, що шматки з'являються і ставлять на місце. Головоломка являє дуже легко зробити, але дуже цікаво. Крім того, символи ніколи не зупиниться поки ви кладете чіпси і дуже цікаво дивитися.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Looney Tunes головоломка для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Looney Tunes спалах, яка називається Looney Tunes головоломка. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Looney Tunes головоломка і це пов'язано з Looney Tunes. Наша нова гра Looney Tunes головоломка є однією з кращих Looney Tunes ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Looney Tunes, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Looney Tunes головоломка
НАЗАД

Looney Tunes найпопулярніші ігри