Онлайн Ігри

Персоналізованих вітальних на День святого Валентина

Гра Любовні

Персоналізованих вітальних на День святого Валентина

Персоналізованих вітальних на День святого Валентина Рейтинг: 5/10

Гра Персоналізованих вітальних на День святого Валентина

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця пара хоче зробити щось особливе, щоб показати свою любов до інших в День святого Валентина, так що я буду робити персональну привітання. Вони вирішили зробити фотосесію разом і зробити його Валентина. Допоможіть пара одягатися і бути красивою. Ви повинні натиснути і перетягнути одяг, яка вам подобається за допомогою миші. Вибрати одяг для дівчини, а потім назад до хлопчика. Сучасні і красивий одяг. Пам'ятайте, що червоний колір є кольором любові. Після закінчення ви побачите особисте привітання з одягу, які ви обрали.

разів грав

Ця гра була зіграна 14344 раз онлайн. рейтинг 1448 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 490 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 14344 разів
Персоналізованих вітальних на День святого Валентина

Гра отримує особисте привітання, щоб відзначити День Святого Валентина. Ви повинні допомогти цієї пари плаття для фотосесії. Хлопчик і дівчинка хочете залишити повідомлення романтичних для Дня святого Валентина, показати свою любов. Таким чином, ви повинні одягатися кожен з них, а потім скласти їх разом, щоб створити листівку. Ви повинні вибрати між всі одягу в шафі для кожного з них. Є брюки, толстовки, сорочки, взуття, куртки та багато іншого модні речі, які можна покласти на кожен з них.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Персоналізованих вітальних на День святого Валентина для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Любовні спалах, яка називається Персоналізованих вітальних на День святого Валентина. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Персоналізованих вітальних на День святого Валентина і це пов'язано з Любовні. Наша нова гра Персоналізованих вітальних на День святого Валентина є однією з кращих Любовні ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Любовні, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Персоналізованих вітальних на День святого Валентина
НАЗАД

Любовні найпопулярніші ігри

Романс в коледжі ГРАТИ ►

Романс в коледжі

6
6 з 10 - 28736 голосів
Зіграли
143258
разів

Коледж романські це візуальне роман, що слід герой (ви), як ви йдете через ваш останній ...