Онлайн Ігри

поцілунки Нейтірі і Джейка

Гра Любовні

поцілунки Нейтірі і Джейка

поцілунки Нейтірі і Джейка Рейтинг: 7/10

Гра поцілунки Нейтірі і Джейка

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Тут з'являються Джейк Саллі і Нейтірі, головні герої Аватар фільм в поцілунок гра. Мета цієї гри полягає в заповнити бар Love Meter, який вказує кількість любові. Щоб зробити це, Джейк і Нейтірі повинні поцілувати, коли ніхто не дивитися на них. Натисніть на них і починають пристрасно цілувати. Будьте уважні, щоб не бачите полковника Quaritch, з'являючись серед скель, На'ві доктор Грейс знаходиться в нижній частині, або ікра сидів на гілці на лівій стороні. Кожен раз, коли один з них виявив поцілунок, ви втратите життя. Красива історія любові в іншому світі, Pandora.

разів грав

Ця гра була зіграна 19213 раз онлайн. рейтинг 1081 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 746 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 19213 разів
поцілунки Нейтірі і Джейка

Всі поцілунки ігри мають схожу динаміку. Мета полягає в тому, що головні герої цілуються романтично без інших персонажів, що опинилися. Щоб зробити це, натисніть на персонажів і утримуйте кнопку, поки хтось дивився. У цьому випадку, гра встановлюється у фільмі Аватар, режисер Джеймс Кемерон, прем'єра якого відбулася в 2009 році. Головні герої Джейк Саллі, людина з планети Земля, і Нейтірі Omaticaya, а На'ві жителі Пандори.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою поцілунки Нейтірі і Джейка для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Любовні спалах, яка називається поцілунки Нейтірі і Джейка. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою поцілунки Нейтірі і Джейка і це пов'язано з Любовні. Наша нова гра поцілунки Нейтірі і Джейка є однією з кращих Любовні ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Любовні, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

поцілунки Нейтірі і Джейка
НАЗАД

Любовні найпопулярніші ігри

Романс в коледжі ГРАТИ ►

Романс в коледжі

6
6 з 10 - 28736 голосів
Зіграли
143803
разів

Коледж романські це візуальне роман, що слід герой (ви), як ви йдете через ваш останній ...