Онлайн Ігри

врятувати принцесу Рапунцель

Гра Любовні

врятувати принцесу Рапунцель

врятувати принцесу Рапунцель Рейтинг: 5/10

Гра врятувати принцесу Рапунцель

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви принц, який має врятувати принцесу Рапунцель, знаменита принцеса, яка довго золотою тасьмою по якому принц виріс, щоб врятувати її від вежі. Але ви повинні бути обережні з злої відьми, які намагаються перешкоджати вашій зустрічі з принцесою у верхній частині башти. Врятувати принцесу, можна використовувати клавіші зі стрілками для переміщення і поступово підніматися до вершини. На лівій стороні екрану ви побачите іконку інформуючи вас висоту, що ви досягли і як близько ви знаходитесь, щоб прибути.

разів грав

Ця гра була зіграна 25895 раз онлайн. рейтинг 723 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1776 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 25895 разів
врятувати принцесу Рапунцель

З цією онлайн грі ви відчуєте себе справжнім принцом, який має врятувати принцесу Рапунцель. Ця принцеса є герой повісті братів Грімм в якій ховається злий чарівниці молодої дівчини у верхній частині башти, і використовувати її волосся для князя приходити і йти з вежі. Також ця історія була недавно популяризував фільми Діснея Tangled, Que розповідає історію Рапунцель в нових і оновлених шляху. У цій грі ви повинні уникати злої чарівниці Крім того, хто буде замкнули бідного принцесою, і тільки ви можете врятувати, якщо ви можете дістатися до вершини вежі і йти з Рапунцель.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою врятувати принцесу Рапунцель для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Любовні спалах, яка називається врятувати принцесу Рапунцель. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою врятувати принцесу Рапунцель і це пов'язано з Любовні. Наша нова гра врятувати принцесу Рапунцель є однією з кращих Любовні ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Любовні, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

врятувати принцесу Рапунцель
НАЗАД

Любовні найпопулярніші ігри

Романс в коледжі ГРАТИ ►

Романс в коледжі

6
6 з 10 - 28736 голосів
Зіграли
143144
разів

Коледж романські це візуальне роман, що слід герой (ви), як ви йдете через ваш останній ...