Онлайн Ігри

Зробити до Ханна Монтана

Гра Макияж

Зробити до Ханна Монтана

Зробити до Ханна Монтана Рейтинг: 3/10

Гра Зробити до Ханна Монтана

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Хотіли б ви працювати в гримі? Тепер ви можете претендувати на склад зірок, як ця співачка. Макіяж Ханна Монтана так що ви можете вийти і грати на сцені. Ця дівчина молода співачка, яка відома у всьому світі. Ваше завдання сьогодні, щоб він виглядав найкращим зображенням. Ви повинні отримати оригінальну зробити для неї. Молоді дівчата дуже хоробрий з квітами, тому він створює образ для того, щоб зробити вас більш красивим. Кожен з елементів, які можна нанести макіяж і колір губ у брови, вії і т.д.

разів грав

Ця гра була зіграна 315680 раз онлайн. рейтинг 18 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 41604 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 315680 разів
Зробити до Ханна Монтана

Ханна Монтана хоче ваша допомога з макіяжем і професійного візажиста зробити, щоб зірки. Ви повинні відповідати кольорам на Вашій шкірі. Ви повинні намалювати очі, живопис вилиці. Покладіть накладні вії. Виберіть колір для тіней для повік. Дивитися, як об'єднання кожного з елементів на вашій шкірі. Коли ви закінчите роботу з кольором, ви повинні вибрати ювелірні аксесуари для неї. У вас є колекція сережок під рукою, щоб вибрати модель, яка є втішно. Якщо вам подобається робота візажиста, тут ви можете експериментувати із зображенням відомої дівчині, де тестування і побачити кінцевий результат.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Зробити до Ханна Монтана для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Макияж спалах, яка називається Зробити до Ханна Монтана. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Зробити до Ханна Монтана і це пов'язано з Макияж. Наша нова гра Зробити до Ханна Монтана є однією з кращих Макияж ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Макияж, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Зробити до Ханна Монтана
НАЗАД

Макияж найпопулярніші ігри

Індійський макіяж ГРАТИ ►

Індійський макіяж

3
3 з 10 - 4932 голосів
Зіграли
57690
разів

Індійська мода, в цій грі вам доведеться застосувати макіяж для моделі Індії, вам до&# ...