Онлайн Ігри

День макіяж Святого Патрика

Гра Макияж

День макіяж Святого Патрика

День макіяж Святого Патрика Рейтинг: 7/10

Гра День макіяж Святого Патрика

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

День Святого Патрика є національним днем Ірландії. Це національне свято, що відзначається в усьому світі. Є вуличні паради і тематичні вечірки в дискотеках. У цей день ви повинні піти, одягнені в зелений, який є офіційним колір. У цій грі ви повинні зробити очищення шкіри. Ви повинні поставити тоніки і креми для очищення. Тоді у вас є, щоб зробити нашу дівчина головного героя. Ви можете пофарбувати губи, змінити колір очей, волосся, надіти костюм, ювелірні вироби, і всі аксесуари, які ви хочете. Забавна гра для такої особливий день, як це. Глобальна свято для вас грати сьогодні.

разів грав

Ця гра була зіграна 6719 раз онлайн. рейтинг 3550 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 14 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6719 разів
День макіяж Святого Патрика

День Святого Патрика це свято, що відзначається в усьому світі. Це національне свято країни, Ірландії, але так як ірландці емігрували кожному. Тепер ця партія щось популярні у всіх країнах. Правило для цієї партії збирається бути одягнені в зелений. У цій грі вам доведеться починати з догляду за шкірою. Для видалення вугрів ви повинні очистити і очистити шкіру. Застосувати креми і тоніки для очищення шкіри. Коли ти красива, красива шкіра починається з одягаються ігри. Тепер у вас є, щоб скласти дівчина головного героя змінюється колір очей, колір волосся, форму волосся, колір губ та інше. У грі ви повинні вибирати вбрання для неї. Ви можете вибрати сумочку, прикраси та інші модні аксесуари.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою День макіяж Святого Патрика для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Макияж спалах, яка називається День макіяж Святого Патрика. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою День макіяж Святого Патрика і це пов'язано з Макияж. Наша нова гра День макіяж Святого Патрика є однією з кращих Макияж ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Макияж, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

День макіяж Святого Патрика
НАЗАД

Макияж найпопулярніші ігри

Індійський макіяж ГРАТИ ►

Індійський макіяж

3
3 з 10 - 4932 голосів
Зіграли
57690
разів

Індійська мода, в цій грі вам доведеться застосувати макіяж для моделі Індії, вам до&# ...