Онлайн Ігри

Макіяж і прикраси для Ханна Монтана

Гра Макияж

Макіяж і прикраси для Ханна Монтана

Макіяж і прикраси для Ханна Монтана Рейтинг: 6/10

Гра Макіяж і прикраси для Ханна Монтана

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Чи подобається вам макіяж? У цій грі ви повинні зробити до Майлі Сайрус, вона є знаменитістю, тому що він втілює в ролі Ханни Монтани в телесеріалі. Ви повинні дати йому милий образ, чуттєві або агресивним, так як він залишає її в серіалі. Щоб заповнити Ханна Монтана, макіяж вколотися і повзати на губах, очах або особою Майлі Сайрус. У вас є всі можливості для вас зробити візажиста в грі. Ви накладних вій, колір губ ви, колір для обличчя, тіні для повік і більше елементи хорошого візажиста. У вас також є ювелірні вироби поставити дівчині.

разів грав

Ця гра була зіграна 16037 раз онлайн. рейтинг 1242 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 916 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 16037 разів
Макіяж і прикраси для Ханна Монтана

Майлі Сайрус є американська актриса, співачка представляє Ханна Монтана в телесеріалі з тим же ім'ям. Він являє собою серію, яка дуже популярна і великий успіх у дівчаток-підлітків і хлопчиків у всьому світі. У цій грі зробити більш ви повинні підготувати характер виходити на сцену. Ви повинні вибрати для неї кожен з елементів макіяж, як тіні для повік, колір губи, обличчя фарбами. Ви також повинні вибрати ювелірні вироби та аксесуари, як сережки або кольє. Це дуже відомих і улюблених, так що вам доведеться робити велику роботу з її зображенням.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Макіяж і прикраси для Ханна Монтана для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Макияж спалах, яка називається Макіяж і прикраси для Ханна Монтана. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Макіяж і прикраси для Ханна Монтана і це пов'язано з Макияж. Наша нова гра Макіяж і прикраси для Ханна Монтана є однією з кращих Макияж ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Макияж, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Макіяж і прикраси для Ханна Монтана
НАЗАД

Макияж найпопулярніші ігри

Індійський макіяж ГРАТИ ►

Індійський макіяж

3
3 з 10 - 4932 голосів
Зіграли
57686
разів

Індійська мода, в цій грі вам доведеться застосувати макіяж для моделі Індії, вам до&# ...