Онлайн Ігри

Donkey Kong

Гра Супер Маріо Bros

Donkey Kong

Donkey Kong Рейтинг: 5/10

Гра Donkey Kong

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви Маріо, водопровідника. У цій грі ви повинні врятувати вашу подругу, яка перебуває в ув'язненні гігантську горилу, Donkey Kong. Ви повинні уникнути всіх об'єктів, які горила кидки, щоб пропустити потрібно натиснути клавішу пробілу, і дістатися до платформи, де ваша подруга. Підніміться по сходах, щоб дістатися до верхньої і дивитися барелів і вбити вас, якщо вони стосуються вас. Гра стрибки і ухилення який є класичною Donkey Kong емулятора. Гра життя є одним з найвідоміших і популярних ігор в історії. Грайте у безкоштовні онлайн Donkey Kong.

разів грав

Ця гра була зіграна 37134 раз онлайн. рейтинг 489 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 2736 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 37134 разів
Donkey Kong

Donkey Kong представляє собою платформу гра. Donkey Kong емулятора. Це було ігрових автоматів відеоігор і було кілька поставок, як Donkey Kong Country і Mario Vs. Donkey Kong. Це гігантська горила викрав подругу Маріо повинен підійти до неї на допомогу. Характер кидає Маріо має ухилитися барелів під час сходження по екрану, щоб дістатися до вершини. Характер став дуже популярним і з'явилися в інших ігор, як вторинний характер, особливо пов'язаних з світом Маріо платформу гри, в якій ви повинні йти вгору по екрану ухилення перешкоди противника кидки. У цій серії ворога закінчив тим, що дуже популярно і любили.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Donkey Kong для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Супер Маріо Bros спалах, яка називається Donkey Kong. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Donkey Kong і це пов'язано з Супер Маріо Bros. Наша нова гра Donkey Kong є однією з кращих Супер Маріо Bros ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Супер Маріо Bros, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Donkey Kong
НАЗАД

Супер Маріо Bros найпопулярніші ігри

Супер Маріо світ 1 ГРАТИ ►

Супер Маріо світ 1

5
5 з 10 - 103464 голосів
Зіграли
510930
разів

Нове пригода для Маріо, ви повинні зібрати всі монети ретельно Існують об'єкти, які м& ...

Супер Маріо світ 3 ГРАТИ ►

Супер Маріо світ 3

6
6 з 10 - 37394 голосів
Зіграли
188654
разів

У третій партії цього пригоди на Маріо, ви повинні зібрати всі монети ретельно Існу ...

супер Маріо світі 2 ГРАТИ ►

супер Маріо світі 2

5
5 з 10 - 30490 голосів
Зіграли
162814
разів

Друга партія цього пригоди на Маріо, ви повинні зібрати всі монети ретельно Існуют ...