Онлайн Ігри

Зброя з математики знищення

Гра Математика

Зброя з математики знищення

Зброя з математики знищення Рейтинг: 6/10

Гра Зброя з математики знищення

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета цієї безкоштовної онлайн грі, щоб вирішувати математичні завдання, щоб знищити ворогів. Для ваші кулі, щоб мати ефект, коли ви знімаєте з ворогами, ви повинні спочатку відповісти на просте математику питання. Введіть відповідь, коли воно з'явиться і натисніть клавішу вводити, щоб представити його. Якщо ви відповіли на питання досить швидко, ви будете винагороджені з миттєвим перезавантаження. В іншому випадку, ваша гармата займе час, щоб перезавантажити після кожного пострілу. За допомогою клавіш зі стрілками для переміщення, пробіл, щоб стріляти і клавішу введення уявити відповідь.

разів грав

Ця гра була зіграна 10264 раз онлайн. рейтинг 3167 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 68 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10264 разів
Зброя з математики знищення

Практика ваш арифметику так що ви можете відповісти на питання швидко. Постарайтеся отримати якомога більше очок, як це можливо, перш ніж померти! За допомогою клавіш зі стрілками, щоб перемістити танк, і вогонь вашої гарматою з пропусків. Коли ви натиснете ворога, трохи з'явиться вікно з простою математики питання і прогрес-бар, який представляє таймер. Коли цей таймер досягне нуля, то вам доведеться знімати бак знову, щоб спробувати зовсім інше питання.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Зброя з математики знищення для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Математика спалах, яка називається Зброя з математики знищення. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Зброя з математики знищення і це пов'язано з Математика. Наша нова гра Зброя з математики знищення є однією з кращих Математика ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Математика, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Зброя з математики знищення
НАЗАД

Математика найпопулярніші ігри

Пам'ять і операцій ГРАТИ ►

Пам'ять і операцій

4
4 з 10 - 7452 голосів
Зіграли
97578
разів

В кінці гри ясна всім штук. знайти операцій в силі. У вас є три шляхи для цього. 1 - Матч в р ...