Онлайн Ігри

Пам'ять з Саймоном

Гра пам'ять

Пам'ять з Саймоном

Пам\'ять з Саймоном Рейтинг: 4/10

Гра Пам'ять з Саймоном

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні грати в пам'яті гру Саймона. Саймон є електронним гра пам'яті, що став поп-символ культури вісімдесятих. У колі з чотирма кольорами, один світ в порядку, тоді як звуковий сигнал, пов'язаний з кожним кольором. Гра пропонує замовлення, а потім, коли прийде ваша черга ви повинні грати звуки і кольору в тому ж порядку. Вправа вашої пам'яті, пам'ятаючи, де ви були на різнокольоровими вогнями і звуки звучали.

разів грав

Ця гра була зіграна 8860 раз онлайн. рейтинг 2910 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 116 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8860 разів
Пам'ять з Саймоном

Саймон є гра пам'яті дуже відомий у вісімдесятих. Поп символ культура вісімдесятих, був одним з перших електронних ігор всіх часів. Дуже проста операція. Спектакль висвітлює ряд вогнів в одному замовленні за раз. У той час як світло включається ігрових звукових сигналів, завжди той же звук з кожного кольору. Таким чином, ви зробити роботу запам'ятовування порядку. Коли прийде ваша черга ви повинні грати в тому ж порядку кожен кольору при відповідному її звуку. Хороший спосіб здійснювати свою пам'ять з цієї класичної грі.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Пам'ять з Саймоном для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру пам'ять спалах, яка називається Пам'ять з Саймоном. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Пам'ять з Саймоном і це пов'язано з пам'ять. Наша нова гра Пам'ять з Саймоном є однією з кращих пам'ять ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою пам'ять, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Пам\'ять з Саймоном
НАЗАД

пам\'ять найпопулярніші ігри

Scooby Doo: Пошук пара ГРАТИ ►

Scooby doo: Пошук пара

4
4 з 10 - 1020 голосів
Зіграли
19683
разів

Отримати готові до гри цій веселій і складної грі пам\'яті Scooby Doo з корсетом із серії \"Scooby Doo\". Ви & ...