Онлайн Ігри

ракета акули пускова

Гра pусалка

ракета акули пускова

ракета акули пускова Рейтинг: 7/10

Гра ракета акули пускова

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви будете грати як людський хлопчик верхи акули. Мета цієї гри, щоб перемогти зло краба. Глибоко в океані, тривала війна між акулами і крабами ось-ось прийде до кульмінації. Магічних акули імені Bobbeh, за допомогою свого друга, людини хлопчик, ставить своєю метою очистити ім'я акул. Разом вони збираються довести, що акули не є злом, просто голодний. Це краби, які справжнє зло натхненників. Для цього вони повинні протистояти гігантський краб, він влаштував бійку, його останній бій. Використовуйте стрілки на клавіатурі для переміщення акул, і, щоб стріляти. Утримуйте її для постійної зйомки. Якщо вам набридне введень, ви можете пропустити їх за допомогою керуючої клавіші. Ви навіть зможете вибрати рівень складності, щоб грати. Спробувати легкий рівень, і якщо вам нудно, спробуйте більш тверді. Ви не будете отримувати пошкодження, якщо доторкнутися камчатського краба, так що ви можете переміщатися по всьому екрану, щоб ухилятися від атак.

разів грав

Ця гра була зіграна 7353 раз онлайн. рейтинг 3418 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 10 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7353 разів
ракета акули пускова

Як часто ви можете бачити хлопчика верхи акули, який стріляє ракетами, лазерами, і дуже більше? Не дуже часто! Моліться мешканців океану, що їм це вдасться, так, щоб ми всі могли дихати вільно від тиранії контролерами язичницьких краба. Моліться про світ. До зброї! Атаки ж у кожного рівня складності, але вони наносять більше пошкоджень на важче труднощі. Дізнайтеся, як уникнути нападу в простому режимі, перш ніж намагатися середній або жорсткий режим. Уникайте всього, що краб пагони, за винятком себе. Ви можете переміщатися по всій області, в якій він знаходиться в.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою ракета акули пускова для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Pусалка спалах, яка називається ракета акули пускова. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою ракета акули пускова і це пов'язано з Pусалка. Наша нова гра ракета акули пускова є однією з кращих Pусалка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Pусалка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

ракета акули пускова
НАЗАД

Pусалка найпопулярніші ігри