Онлайн Ігри

Бій біплан

Гра Мультіплеер

Бій біплан

Бій біплан Рейтинг: 6/10

Гра Бій біплан

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Біплан файтинг для двох гравців. Інструкції: Натисніть кнопку 1, щоб почати. Гравець 1: "Q", щоб приступити до зйомок, "W", щоб збільшити і "A", щоб програти. Гравець 2: "O" розпочали зйомки, "Р" і для "L" для завантаження. Боротьба проти ваших друзів в цьому повітряному бою, в якому ви повинні рухатися ваш літак навколо екрану, не зачепивши нічого. Ви повинні стріляти ворогів, щоб отримати не досягають землі. Перемістити корабель навколо екрану під час полювання всіх ворогів, які з'являються в небі захистити вашу територію країни і в цій грі для двох осіб може грати відразу.

разів грав

Ця гра була зіграна 12409 раз онлайн. рейтинг 1711 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 452 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12409 разів
Бій біплан

пілот літака примітивної війни в небі. Полювання всіх ворогів ваших, з невеликий літак, захищаючи вашу країну від бортових вторгнення. Ми знаходимося у війні і літаки повинні захищати країну, ви повинні патрулювати небо як вороги намагаються досягти. Пожежа вашого зброї проти ворога, щоб запобігти потраплянню на землю. Корабель рухається в напрямку ви б, так що йти часто міняючи напрямок на ціль і стріляти ворогів парашутів. Знищити все можливе, щоб зберегти вашу країну безпечною. І бити один отримує більше очок, ніж він.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Бій біплан для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мультіплеер спалах, яка називається Бій біплан. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Бій біплан і це пов'язано з Мультіплеер. Наша нова гра Бій біплан є однією з кращих Мультіплеер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мультіплеер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Бій біплан
НАЗАД

Мультіплеер найпопулярніші ігри

Мультіплеер Uno карт ГРАТИ ►

Мультіплеер uno карт

4
4 з 10 - 71798 голосів
Зіграли
761740
разів

ООН карткова гра онлайн. Це браузерна гра, в цьому випадку інші гравці грають на комп\ ...

Таблиця Футбол ГРАТИ ►

Таблиця Футбол

6
6 з 10 - 3486 голосів
Зіграли
32985
разів

У цій грі ви можете пограти в настільний футбол, футбол гра грається на столі розташ&# ...