Онлайн Ігри

Ракети проти примар

Гра Мультіплеер

Ракети проти примар

Ракети проти примар Рейтинг: 5/10

Гра Ракети проти примар

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Два гравця гра, в якій ви повинні закінчити всі можливі фантоми з вогонь ракетами на них. Отримайте більше очок, ніж ваш противник, щоб бути переможцем, зйомки злих духів. Ви можете вибрати один з двох режимів гри. Інструкції: Гравець 1 повинні стріляти за допомогою кнопки перемикання, а гравець 2 має відношення до керуючої клавіші. Розрахуйте ракета повинна дістатися до будь-якого з примар зараз. Молодші примари дасть вам більше очок, ніж більші. Поразка вашого супротивника і знищити всіх примар.

разів грав

Ця гра була зіграна 20524 раз онлайн. рейтинг 1012 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1116 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 20524 разів
Ракети проти примар

шутер, в якому ви повинні запустити кожен ракету під час до досягає пару привид. Два людини можуть грати відразу з двома різними клавішами клавіатури, по одному для кожного гравця, щоб запустити ракети. Привиди пройти у верхній частині екрану, і ви повинні знищити ракети. Від платформи ви повинні отримати кулю, щоб дістатися до верхньої водночас, що один з ворогів прямо і вибух знищив. Ті невеликі ви отримаєте більше очок, ніж великим, які легше вбити.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Ракети проти примар для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мультіплеер спалах, яка називається Ракети проти примар. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Ракети проти примар і це пов'язано з Мультіплеер. Наша нова гра Ракети проти примар є однією з кращих Мультіплеер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мультіплеер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Ракети проти примар
НАЗАД

Мультіплеер найпопулярніші ігри

Мультіплеер Uno карт ГРАТИ ►

Мультіплеер uno карт

4
4 з 10 - 71798 голосів
Зіграли
762033
разів

ООН карткова гра онлайн. Це браузерна гра, в цьому випадку інші гравці грають на комп\ ...

Таблиця Футбол ГРАТИ ►

Таблиця Футбол

6
6 з 10 - 3486 голосів
Зіграли
33179
разів

У цій грі ви можете пограти в настільний футбол, футбол гра грається на столі розташ&# ...