Онлайн Ігри

Конкурс чудовисько

Гра Мультіплеер

Конкурс чудовисько

Конкурс чудовисько Рейтинг: 5/10

Гра Конкурс чудовисько

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Грати з одним, як ви кинути череп, щоб побачити, хто дає більше разів. Ваша мета в цій грі, щоб кинути свій череп противника і, що це не в змозі повернути. Кожен персонаж має свої власні якості, щоб перемогти. Ви повинні почати гру, вибираючи кожен характер. Головними героями гри є класичними символами Хеллоуїна сторонами як відьми або нежиті. Ви повинні вибрати гравця і кожного відведено для дисплея. Киньте череп, що кожен гравець повинен повернутися навпаки. Якщо Вам не вдасться повернути його, і ви напруженими, ви програли.

разів грав

Ця гра була зіграна 14859 раз онлайн. рейтинг 1452 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 568 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 14859 разів
Конкурс чудовисько

Два гравці гра, в якій ви повинні зробити ваш опонент не повертають мета, яка в даному випадку є главою скелет, який надає вам його черепа для вас грати. Ви повинні рухатися вгору і вниз по екрану, щоб перейти від одного черепа іншому гравцеві. Якщо один з двох символів не повернувся голови, втратив гру. Це дуже смішно Хеллоуїн гра, в якій символів не оригінальні речі. Ви також можете грати одна людина, якщо ви боретеся проти комп'ютера. Це Хеллоуїн грати проти своїх друзів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Конкурс чудовисько для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мультіплеер спалах, яка називається Конкурс чудовисько. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Конкурс чудовисько і це пов'язано з Мультіплеер. Наша нова гра Конкурс чудовисько є однією з кращих Мультіплеер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мультіплеер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Конкурс чудовисько
НАЗАД

Мультіплеер найпопулярніші ігри

Мультіплеер Uno карт ГРАТИ ►

Мультіплеер uno карт

4
4 з 10 - 71798 голосів
Зіграли
762033
разів

ООН карткова гра онлайн. Це браузерна гра, в цьому випадку інші гравці грають на комп\ ...

Таблиця Футбол ГРАТИ ►

Таблиця Футбол

6
6 з 10 - 3486 голосів
Зіграли
33179
разів

У цій грі ви можете пограти в настільний футбол, футбол гра грається на столі розташ&# ...